Szybki sposób na oszczędności

Kantory internetowe to biznes, który niesłychanie szybko rozwinął się w naszym kraju. Branża e-kantorów co roku notuje coraz większe zyski, co świadczy nie tylko o ich dobrym podejściu marketingowym, ale również o atrakcyjności oferty. Dowiedz się, na czym polega działalność tego typu serwisów.

Pierwsze kantory internetowe zaczęły powstawać już w 2009 roku. W dalszym, szybkim rozwoju pomogła im ustawa antyspreadowa, dzięki której uatrakcyjniły swoją ofertę względem ich stacjonarnych odpowiedników – klienci mogli spłacać comiesięczną ratę kredytu walutowego w środkach pozyskanych na własną rękę, nie korzystając z kursów bankowych.

Czytaj dalej Szybki sposób na oszczędności

Dobry pomysł to nie wszystko

Pewnego dnia dostajesz nagle olśnienia i wpada Ci do głowy świetny pomysł na biznes. Wpadasz w euforię i myślisz sobie, że od tej chwili Twoja przyszłość maluje się już tylko w jasnych barwach. Twój pomysł przecież jest tak genialny, że na pewno Ci się uda. Na początku podbijesz rynek polski, ale to tylko na początek, bo wiadomo, że już niedługo rynek zagraniczny stanie przed Tobą otworem. Świat będzie Twój i staniesz się bogaty.

Czytaj dalej Dobry pomysł to nie wszystko

Wstępne rozmowy agencji z klientem

Rozpoczynając współpracę z klientem musimy uświadomić sobie, że ta relacja będzie od nas wymagała elastyczności i dyplomacji, a nade wszystko zaangażowania. Naszym celem bowiem jest nie tylko doprowadzenie bieżącego projektu do szczęśliwego finału, lecz także owocna współpraca w przyszłości. Czytaj dalej Wstępne rozmowy agencji z klientem

Jak otworzyć sklep internetowy.

Posiadanie sklepu internetowego to mnóstwo obowiązków ale też mnóstwo korzyści a najważniejszą z nich są oczywiście pieniądze. Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które codziennie myślą o tym aby otworzyć sklep ale boją się zrobić pierwszy krok to zapraszam do dalszego czytania.

Jako, że sam sprzedaje zabawki dla dzieci oraz artykuły dziecięce opis będzie ukierunkowany na sklep działający w tej branży. Oczywiście większość branż działa podobnie i nie ma problemu aby zastąpić słowo zabawki np. słowem ubrania.

Czytaj dalej Jak otworzyć sklep internetowy.

Zalety multimedialnej reklamy outdoor (DOOH)

Gdyby zapytać reklamodawców, jakie formy kampanii według nich są najskuteczniejsze, pewnie większość z nich wymieniłaby billboardy i reklamę w internecie. Owszem, spełniają one swoją funkcję, ale zdecydowanie nie są najlepsze w swojej branży. Pora przedstawić lidera, za oceanem już bardzo rozpowszechnionego, a u nas dopiero stawiającego pierwsze kroki: panie i panowie, oto multimedialny baner reklamowy. Czytaj dalej Zalety multimedialnej reklamy outdoor (DOOH)

ePR, a praca agencji public relations

Do podstawowych zajęć każdej agencji pr należy dbanie o budowę oraz umocnienie wizerunku firmy. Odpowiednia komunikacja z inwestorami oraz klientami zapobiega wybuchom public affairs, które są niemile widziane oraz zostawiają szramę na nieskazitelnym wizerunku marki. Zespołów doświadczonym pr-owców doskonale wie, jak ważna jest komunikacja konsumencka oraz brand pr, dlatego w większości przypadków stawia na zintegrowany system wypuszczania komunikatów. I o tym jest mowa w poniższym artykule, ponieważ do codziennych zadań agencji pr należy dołożyć także kompleksową obsługę firmy w sieci, tak zwany ePR.

Czytaj dalej ePR, a praca agencji public relations

W jaki sposób promować firmę w sieci?

tworzenie stronW aktualnych czasach bezspornie każda korporacja bądź federacja musi mieć własną witrynę. Zostało to wymuszone sytuacją wśród nabywców, w której ogromna większość z nich wypatruje wykonawcy usługi czy też sprzedawcy potrzebnego im wyrobu w internecie. Ludzie bezsprzecznie przestali obecnie korzystać z bardziej tradycyjnych technik namierzenia sprzedawcy materiałów oraz usług. Czytaj dalej W jaki sposób promować firmę w sieci?

Księgowość – to takie łatwe

Dawniej prowadzenie księgowości było zmorą wszystkich tych, którzy mieli z nią do czynienia. Dzisiaj okazuj uje się, że jest to jedna z łatwiejszych rzeczy. To wszystko za sprawą różnorodnych rozwiązań skierowanych dla tych, dla których liczby, rachunki i faktury to czarna magia. Oto przykład kilku rozwiązań, które przydadzą się na pewno twojej firmie. Czytaj dalej Księgowość – to takie łatwe