Nianie elektroniczne – trudny wybór, dobre rady. Parametry, ranking

Posiadanie niani elektronicznej to niemalże standard. Urządzenie umożliwia sprawowanie opieki nad maluchem przy jednoczesnym wykonywaniu codziennych czynności. Wybór niań elektronicznych jest tak ogromny, że trudno zdecydować się na konkretny produkt, dlatego przed zakupem warto zastanowić się, jakie funkcje urządzenia będą faktycznie przydatne. Nieocenioną pomocą w wyborze dobrej niani jest ranking najpopularniejszych produktów zawierający spis urządzeń, które zyskały uznanie rodziców. Czytaj dalej Nianie elektroniczne – trudny wybór, dobre rady. Parametry, ranking

Przyjazne światło z diodami LED

Diody LED pojawiły się w latach 60. ubiegłego wieku, jednak wówczas niewiele miały wspólnego ze znanymi nam wszystkim lampami. Świeciły na czerwono i nie emitowały dostatecznie silnego światła, by stać się zamiennikiem zwykłych żarówek. Dopiero od niedawna mogą zaoferować użytkownikom moc, która jest w stanie zastąpić naturalne światło. Czytaj dalej Przyjazne światło z diodami LED

Technologie dotykowe

Nowoczesność zawsze pociągała ludzi. Niezależnie od tego, co się pod tym terminem kryło, ludzkość w każdej epoce kochała wszelkie nowinki, innowacje oraz odkrycia. Nie inaczej jest dzisiaj; wrzucamy na dno szuflady całkiem dobre jeszcze telefony tylko dlatego, że posiadają fizyczną klawiaturę, wymieniamy wypukłe telewizory na płaskie, a potem płaskie na wklęsłe. Nie ma sensu walczyć z tym trendem, warto natomiast przyjrzeć mu się bliżej i, w miarę możliwości, wykorzystać go do własnych celów.

Czytaj dalej Technologie dotykowe

Warto zainwestować w dobry sprzęt audio

Chociaż w naszych domach pojawia się coraz więcej nowoczesnych sprzętów, to nikt nie zaprzeczy, że odpowiedni zestaw muzyczny, na którym możemy posłuchać muzyki w wysokiej jakości jest nie do zastąpienia. Nie da się tego zrobić na komputerze, nawet jak podłączymy wysokiej jakości głośniki. Wieża to jakość sama w sobie, model o odpowiednich parametrach spełni wymagania najbardziej wybrednych klientów.

Każdy zestaw muzyczny składa się z jednostki głównej oraz kolumn. Każdy zestaw posiada radio i wzmacniacz, może być jednakowoż wyposażony w różne urządzenia, które odtwarzają muzykę lub obrazy. Odtwarzacze muzyki to także płyty CD, to niezbędny nośnik utworów muzycznych. A magnetofon? Choć to już raczej staroć, bo nikt nie słucha kaset, to jednak może ci się przydać, gdy masz kolekcję starych kaset magnetofonowych.

Czytaj dalej Warto zainwestować w dobry sprzęt audio

Konserwacja lodówki

Na pewno każdy z nas ma lodówkę

Większą, mniejszą, z zamrażarką na górze czy na dole. Jest wiele firm, typów i rodzajów do wyboru. Jedne są lepsze, drugie gorsze – niezależnie od ceny. Pewne jest jedno – kiedyś na pewno się zepsuje. Co zrobić by stało się to później, niż prędzej? Naprawy lodówek Lublin służą nam radami w tej kwestii. Czytaj dalej Konserwacja lodówki

Etui do telefonu, czy jest aż takie ważne?

Na rynku wtórnym można znaleźć niezliczoną liczbę telefonów komórkowych, niestety większość z nich jest sprzedawana poniżej ich ceny rynkowej a jedynym powodem, dla którego tak się dzieje jest fakt, że są one zniszczone. Jak się przed tym zabezpieczyć? Wystarczy kupić pokrowiec do telefonu!

Czytaj dalej Etui do telefonu, czy jest aż takie ważne?

Test kamery Sony AS200V.

W tym artykule sprawdzimy zalety nowej kamery firmy Sony, a mianowicie model AS200V – kamery Action Cam z Wi-Fi i odbiornikiem GPS.

Kamera pozwala na filmowanie w jakości FullHD, dodatkowo producent oferuje program do automatycznego montażu materiału o nazwie Highlight Movie Maker, dzięki któremu, jak zapowiada firma Sony, każdy materiał zmieni się w arcydzieło na miarę Hollywood J.

Czytaj dalej Test kamery Sony AS200V.

Stabilny obraz na ekranie

Stabilizator kamery to jeden z podstawowych sprzętów w pracy prawdziwego filmowca i fotografa. Każde studio, które uważa się za profesjonalne, musi takowy posiadać. O ile praca kamery z ręki nadaje dynamizmu i podkreśla szybkie tempo akcji na planie, tak przy niektórych obrazach nie może być mowy o rozmazanym, niewyraźnym i skaczącym ekranie.

Czytaj dalej Stabilny obraz na ekranie