Jakie garnki do nowej kuchni?

Urządzanie kuchni od podstaw to nie lada wyzwanie. Podczas procesu kompletowania wszystkich elementów, szczególną uwagę powinniśmy zwrócić na garnki. To właśnie one mają kolosalny wpływ nie tylko na wygodę podczas codziennego gotowania, ale również na smak i jakość przyrządzanych potraw. Jakie garnki okażą się strzałem w dziesiątkę? Sprawdź! Czytaj dalej Jakie garnki do nowej kuchni?

Wyjątkowość Ceramiki Mynte Ib Laursen

Ib Laursen jest duńską marką, projektującą i produkującą dekoracje do wnętrz, meble, tekstylia oraz słynną Ceramikę Mynte, która znajduje coraz większą liczbę zwolenników. Na czym polega jej wyjątkowość? Czy popularna jest tylko dlatego, że jest produktem słynnej duńskiej marki?

Czytaj dalej Wyjątkowość Ceramiki Mynte Ib Laursen

Przybornik w każdej kuchni

Kuchnia, to bardzo specyficzne miejsce. Miejsce wspólnego gotowania, spędzania czasu, odkrywania nowych smaków i uroków gotowania, rodzinnych schadzek, spotkań ze znajomymi. Jest to więc pomieszczenie, które musi być praktyczne a zarazem estetyczne, przyciągające wzrok. Niemal każdy kucharz ma swoje ulubione przyrządy, przybory, które koniecznie muszą mieć swoje miejsce w pomieszczeniu. Takim przyrządem są między innymi deski do krojenia.

Czytaj dalej Przybornik w każdej kuchni

Nowoczesne wyposażenie kuchni

Czy nowoczesne wyposażenie kuchni to energooszczędna płyta indukcyjna, nowa lodówka czy wreszcie płyta indukcyjna? Czy posiadając takie przedmioty w kuchni można stwierdzić, że kuchnia jest nowocześnie wyposażona? Oczywiście że nie, istnieje bowiem szereg detali, szereg akcesoriów kuchennych, których używanie w kuchni spowoduje, że na nowo odkryje się radość z gotowania. Czytaj dalej Nowoczesne wyposażenie kuchni

Mistrzowie kuchni – wybór patelni

Wszyscy doskonale zdajemy sobie sprawę jak ciężko jest się swobodnie poruszać w kuchni. Każdy mistrz kulinariów wie, że aby jego praca była w stu procentach wydajna, to muszą być spełnione określone wymagania. Najważniejsze dla takiego człowieka jest to by miał, na czym pracować. Dokładnie rzecz ujmując chodzi tutaj o odpowiedni dobór asortymentu, który jest bezwzględnie potrzebny w każdej kuchni. Chodzi tutaj o najlepsze noże kuchenne, doskonałe garnki ze stali nierdzewnej czy różnego rodzaju patelnie, bez których nie powstanie praktycznie żadna potrawa. Tylko odpowiednio dobrane elementy wyposażenia kuchni dadzą nam gwarancje sukcesu w na tym polu. Czytaj dalej Mistrzowie kuchni – wybór patelni