Studio CATI w ofercie contact center

Skrót CATI pochodzi od angielskiego określenia Computer Assisted Telephone Interview, co oznacza wspomagany komputerowo wywiad telefoniczny. Jest to metoda, oferowana przez placówki typu contact center, polegająca na prowadzeniu telefonicznych wywiadów z respondentami i odnotowywaniu odpowiedzi przy pomocy komputera. Wykorzystanie technik teleinformatycznych pozwala zebrać  dużą ilość danych w krótkim czasie za stosunkowo niską cenę.

Czytaj dalej Studio CATI w ofercie contact center

Dlaczego warto wybrać Focus Contact Center?

System Focus Contact Center to doskonałe rozwiązanie dla organizacji, które pozwala na sprawną komunikację wielokanałową.  Platforma Focus Contact Center jest rozwiązaniem całkowicie bezpiecznym ze względu na kolokację w serwerowniach, które znajdują się w dwóch niezależnych budynkach w różnych miastach Polski. Każda z nich posiada certyfikaty: systemu zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2009 (wydany przez Polskie Centrum Badań i Certyfikacji) oraz systemu zarządzania bezpieczeństwem informacji ISO/IEC 27001:2005 (wydany przez British Standards Institution). Czytaj dalej Dlaczego warto wybrać Focus Contact Center?

LiveChat usprawni Twój AutoMoto-Biznes

Nasz świat przenosi się coraz bardziej do sieci, a ponieważ nie możemy się temu sprzeciwić, lepiej jest to zaakceptować, a jeszcze lepiej wykorzystać ten fakt na naszą korzyść. Zmiany nie omijają branży motoryzacyjnej, gdzie coraz większa liczba klientów przed wizytą w salonie jest już dokładnie zaznajomiona z pojazdem który zamierza obejrzeć i ewentualnie nabyć. W tym celu każdy w branży stara się jak najbardziej uatrakcyjnić swoja obecność w sieci, aby przekonać do siebie klientów na długo przed ich wizytą w salonie. Czytaj dalej LiveChat usprawni Twój AutoMoto-Biznes