Usługi cateringowe na terenie Lublina

Co łączy spotkanie przy kawie, event firmowy i wesele? W każdym przypadku zaproszonym przez nas osobom musimy zorganizować poczęstunek. Oczywiście, o ile w przypadku kameralnych spotkań w gronie znajomych możemy przyrządzić coś własnoręcznie, o tyle nikt nie oczekuje, że do obsługi kilkudziesięciu czy kilkuset gości zabierzemy się sami. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług dobrej firmy cateringowej, która weźmie na siebie przygotowanie posiłków oraz wszelkie kłopoty z tym związane.

Czytaj dalej Usługi cateringowe na terenie Lublina

Catering – zamawiać czy nie?

Już od dawna catering stanowi fantastyczne wyjście nie tylko na codzienne posiłki w przerwie pracy, ale też na przyjęcia okolicznościowe, konferencje, spotkania w interesach, bądź też też wesela.

Wiele firm cateringowych dziś oferuje swoim Klientom pełne oraz kompleksowe usługi ślubne. Organizatorzy mogą już liczyć nie tylko na pyszne potrawy, lecz również na takie usługi, jak sala weselna, wynajem samochodu, jak i pomoc w udekorowaniu sali. Czytaj dalej Catering – zamawiać czy nie?

Co jedzą nasi posłowie

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o wydatkach posłów na catering. Ogromne rachunki za kolacje czy alkohol w luksusowych restauracjach dopisywane do służbowych wydatków w wielu obywatelach budzą ogromne oburzenie. W końcu wydatki służbowe posłów i innych członków rządu regulowane są z podatków. Wiele osób twierdzi więc, że nie chce fundować osobom publicznym wystawnych kolacji. Jak to jednak wygląda? I co tak bardzo nas oburza?

Czytaj dalej Co jedzą nasi posłowie

Uczta dla smakoszy- catering Lublin z Takami

Na bank nieraz myślałeś o kwestii, aby skosztować na imprezie firmowej różnego rodzaju orientalne dania, natomiast trudno było powyższe zadanie zrealizować bez wyjeżdżania w dalekie strony. W końcu jednak w woj. lubelskim zjawiła się taka szansa za pomocą naszej firmy Takami Sushi. Jak tytuł wskazuje, po pierwsze paramy się profesjonalną kuchnią azjatycką. Aktualnie sporządziliśmy specjalną opcję, jaka to będzie kierowana nade wszystko do różnych firm i hoteli. Znaleźć rzeczoną restaurację idzie na firmowej witrynie w zakładce o tytule catering Lublin. U dołu przedstawiamy z kolei parę wiadomości o tym. Czytaj dalej Uczta dla smakoszy- catering Lublin z Takami

Organizacja przyjęcia – pamiętaj !

Wiele osób decyduje się organizować przyjęcia przy różnych okazjach. Nie chodzi to tylko o wesela. Takie zabawy organizuje się na rocznice ślubu, urodziny, osiemnastkę, z okazji zdanych egzaminów. Część osób decyduje się na imprezę w domu, a część w jakimś lokalu. O czym trzeba pamiętać przy przygotowaniach? Czytaj dalej Organizacja przyjęcia – pamiętaj !

Catering – czemu warto?

Dieta to zazwyczaj droga przez mękę. Trzeba bardzo pilnować pór posiłków oraz odpowiednio je bilansować, co w dzisiejszych czasach, kiedy wiele osób spędza czas w pracy, czy na oddawaniu się innym obowiązkom, nie jest zadaniem łatwym. Co więc należy zrobić, jeśli chce się zrzucić kilka nadprogramowych kilogramów, ale jednocześnie nie ma się czasu na mozolne gotowanie? Czytaj dalej Catering – czemu warto?

Jak znaleźć dobrą firmę cateringową

Jeśli mamy zamiar skorzystać z firmy cateringowej o wysokim poziomie świadczonych usług trzeba nam przyłożyć się odpowiednio do poszukiwań odpowiedniej dla nas firmy. Aby wywrzeć korzystne wrażenie na naszych znajomych oraz przyjaciołach, musimy się postarać. Wiadomo, że w dzisiejszych czasach trzeba dbać o swój wizerunek. Czytaj dalej Jak znaleźć dobrą firmę cateringową

Catering pomysłem na przyjęcie rodzinne

Organizując wesele, komunię, chrzciny albo inne przyjęcie rodzinne, na którym pojawi się większa liczba osób, należy zadbać o parę szczegółów. Po pierwsze wybór odpowiedniego miejsca, do którego zaprosimy gości, po drugie wybór menu. Poza tym warto również pomyśleć o odpowiednim wystroju i być może dodatkowych atrakcjach, takich jak fajerwerki, balony czy konkursy. Czytaj dalej Catering pomysłem na przyjęcie rodzinne