Dom godny tajnego agenta

Zapewne nieraz miałeś okazję oglądać filmy z tajnymi przejściami, ukrytymi schowkami, czy zmyślnymi gadżetami agentów pod przykrywką. Powracając z tej podróży wyobraźni, twój mózg doznaje szoku po zderzeniu się ze światem prostych rozwiązań. W szafie nie kryje się Narnia, wanna to nie nierzucający się w oczy schron przeciwatomowy, a lodówka to nie statek podwodny. Nie rezygnuj jednak z marzeń, przy odrobinie ambicji możesz uczynić twoje cztery ściany godnym nawet samego Jamesa Bonda. Trzeba jedynie użyć dostępnych na rynku akcesoria meblowe. Czytaj dalej Dom godny tajnego agenta

Organizacja przestrzeni domowej

Drzwi przesuwne są idealnym rozwiązaniem, umożliwiającym wykorzystanie powierzchni naszego mieszkania. Miejsce, które w standardowych rozwiązaniach potrzebne było na uchylenie się skrzydła, można wykorzystać na postawienie mebli. W ten sposób, zwłaszcza w małych mieszkaniach, zagospodarujemy wiele powierzchni. Odpowiednio organizując przestrzeń, można uniknąć zagracenia i ciągłego nieporządku. Takie rozwiązania znacznie poprawiają komfort mieszkania w małych lokalach i poprawiają samopoczucie domowników. Wbrew pozorom jest to niezwykle ważny zabieg, bowiem poczucie ścisku, natłoku i zagęszczenia bardzo negatywnie oddziałuje na ludzką psychikę.

Czytaj dalej Organizacja przestrzeni domowej

Najlepsze rozwiązania – drzwi przesuwne

Z roku na rok każdy producent mebli stara się w swoich ofertach przedstawić nam, czyli klientom nowe rozwiązania. To wszystko po to, aby każdy z nas mógł cieszyć się świetnie urządzoną kuchnią, w której będzie się chciało przebywać i przygotowywać kolejne posiłki.

Czytaj dalej Najlepsze rozwiązania – drzwi przesuwne