Czy etui na tablet to rzecz (nie)zbędna?

Niemal codziennie jesteśmy obserwatorami nowych nowinek technologicznych. Co ciekawe jeszcze kilkanaście lat temu mało kto wierzył, że będziemy korzystać z podręcznych telefonów komórkowych. Dziś to zupełnie coś normalnego, a komórki ma prawie każde dziecko w szkole podstawowej. Następnie były komputery, natomiast dziś dużym zainteresowaniem cieszą się tablety.Można powiedzieć, że to taki mini komputer, często połączony z telefonem.

Czytaj dalej Czy etui na tablet to rzecz (nie)zbędna?

Tablet – niezastąpiony kompan w podróży

Przed Tobą kilka godzin w PKP lub autobusie. Współpasażerowie nie mają ochoty na rozmowę, a Ty nudzisz się niemiłosiernie. Dopiero teraz zaczynasz żałować, że tablet, nad którego kupnem zastanawiałeś się został w sklepie. To mobilne urządzenie wydaje się być niezastąpione w czasie długich, nużących podróży. Jak mógłbyś z niego korzystać?

Po pierwsze : tablet wspaniale sprawdzi się jako czytnik e-booków, a Ty nie musisz zabierać w podróż tradycyjnych ciężkich książek. Jeśli Twoje urządzenie miałoby służyć głównie do czytania zdecyduj się na kupno większego modelu, o przekątnej 10 cali. Taka wielkość zapewnia odpowiedni komfort dla oczu.

Czytaj dalej Tablet – niezastąpiony kompan w podróży