Nowości 2016- gry na PC

Zakończył się rok 2015, w którym wiele się działo. Teraz czeka nas nowe, lepsze czy gorsze to się dopiero okaże. Co nas czeka w 2016 w świecie gier? To możemy sprawdzić już teraz.  Jakie premiery są najbardziej wyczekiwane? W co najchętniej będziemy grać? Zobacz nasz ranking gier 2016. Z pewnością znajdziesz tu swoje ulubione tytuły, poznasz także ciekawe nowości, które z pewnością cię zachwycą.

Czytaj dalej Nowości 2016- gry na PC

Przeglądarkowe gry dla dziewczyn – zalety

Dlaczego gry wszelkiej maści (internetowe, przeglądarkowe czy też komputerowe) zyskują z dnia na dzień coraz większą rzeszę fanów, a producenci takowych mają coraz więcej do roboty? Na takie wyniki składają się przede wszystkim podziały wiekowe graczy. Dla przykładu, dziewczyny w wieku 10-16 lat najwięcej czasu spędzają przy.. tzw. przebierankach.

Czytaj dalej Przeglądarkowe gry dla dziewczyn – zalety

Gry strzelanki – wspaniała rozrywka.

XXI wiek to świat komputerów i Internetu oraz gier komputerowych, z pośród których największą karierę robią gry wojenne , i nic w tym dziwnego. Są one tak realne ,że często stawiają człowieka w bardzo niezręcznej sytuacji, w której trudno odróżnić fikcję od prawdziwej rzeczywistości. Obecnie technologia zmienia się z każdym dniem, a komputer nabyty dziś po roku traci całą swoją wartość i może być uznawany za całkowicie przestarzały. Wraz z postępem technologicznym pojawiają się coraz bardziej zaawansowane gry komputerowe, które tryskają wręcz niesamowitymi efektami specjalnymi. Czytaj dalej Gry strzelanki – wspaniała rozrywka.

Popularne gry dla dziewczyn w Internecie.

Dzisiaj gry i aplikacje komputerowe produkowane są w ten sposób, aby sprostać wymaganiom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Teraz głównie bierze się pod uwagę stan, że dziewczyny maja o wiele bardziej odmienne wymagania w tym względzie niż chłopcy. Dlatego też gry dla dziewczyn są zazwyczaj bardzo odmienne od gier przeznaczonych dla chłopców. Czytaj dalej Popularne gry dla dziewczyn w Internecie.