GRILLOWANIE ZIMĄ? TAK. Z GRILLEM KONTAKTOWYM

Grillowanie jest nie tylko jednym ze sposobów przyrządzania jedzenia, to także jeden ze sposobów spędzania wolnego czasu. Trudno jednak grillować zimą, a jeszcze trudniej w kawalerce z balkonem.

Zrób to w kuchni

Chyba każdy z nas ma słabość do pieczonych w ten sposób kiełbasek sznycli czy szaszłyków. Nieprawdą jest, że grillować można tylko przy sprzyjającej aurze i tylko jeśli posiada się dom z ogrodem. Wystarczy zaopatrzyć się w grill kontaktowy, dzięki któremu można się cieszyć wspaniałym smakiem i aromatem grillowanych potraw w zaciszu własnej kuchni bez względu na porę roku i warunki pogodowe. Ponadto może pełnić jednocześnie funkcję grilla i opiekacza.

Czytaj dalej GRILLOWANIE ZIMĄ? TAK. Z GRILLEM KONTAKTOWYM

Wypoczynek z grillem

Kto z nas nie lubi spędzić kilku leniwych chwil na łonie natury, we własnym ogrodzie czy wyjeżdżając za miasto lub na działkę. Trudno wyobrazić sobie taki czas bez grillowania, i przyrządzania wspaniałości kulinarnych szczególnie smakujących na świeżym powietrzu, jak wybrać grilla? aby w pełni korzystać z pełni jego możliwości. Czytaj dalej Wypoczynek z grillem