Jak przyciągnąć klienta do sklepu online?

W Polsce coraz częściej spotykamy się ze zjawiskiem zakupów przez Internet.

Jest to poszerzające się zjawisko. Nic więc dziwnego, że powstają nowe strony zajmujące się prowadzeniem sklepów online. Ale jak przebić się przez konkurencję, aby stworzyć dobre sklepy internetowe Lublin<a? Pewnie przyszli przedsiębiorcy zastanawiają się się nad tym od czego w ogóle zacząć. Czytaj dalej Jak przyciągnąć klienta do sklepu online?

Zewnętrzna identyfikacja firmy – po co?

Zakładając własny biznes powinieneś wziąć pod uwagę wiele czynników, a jednym z nich jest zewnętrzna identyfikacja wizualna. Niezależnie od tego czy prowadzisz sklep z akcesoriami dla wędkarzy albo biuro turystyczne – szyld lub tablica to informacją o oferowanych produktach, usługach i szybkie odróżnienie od konkurencji. Czytaj dalej Zewnętrzna identyfikacja firmy – po co?

Elementy firmowej identyfikacji wizualnej

Każda firma, która zaczyna działalność rynkową musi mieć na uwadze ogromną konkurencję. Tym samym, aby zyskać sukces i uznanie w świecie biznesu musi zadbać o swój wizerunek. Wcale nie jest łatwo się przebić, dlatego też podjąć musimy szereg różnorodnych działań.  Czytaj dalej Elementy firmowej identyfikacji wizualnej