Co jedzą nasi posłowie

W ostatnim czasie głośno zrobiło się o wydatkach posłów na catering. Ogromne rachunki za kolacje czy alkohol w luksusowych restauracjach dopisywane do służbowych wydatków w wielu obywatelach budzą ogromne oburzenie. W końcu wydatki służbowe posłów i innych członków rządu regulowane są z podatków. Wiele osób twierdzi więc, że nie chce fundować osobom publicznym wystawnych kolacji. Jak to jednak wygląda? I co tak bardzo nas oburza?

Czytaj dalej Co jedzą nasi posłowie

Jaką karmę podawać pieskowi

Psa można karmić w zasadzie na różne sposoby. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań naszego podopiecznego, a także naszych chęci i możliwości. W sklepach są dostępne najróżniejsze typy gotowej żywności dla zwierząt i to od nas zależy, którą z nich wybierzemy. Każdy sposób karmienia musi uwzględniać wiek psa, stan zdrowia, jego aktywność, aktualna porę roku, ewentualne młode do wykarmienia, a nawet rasę. Wyróżnia się kilka typów karm, z których każda może, choć nie musi znaleźć się w jadłospisie naszego pupila.

Czytaj dalej Jaką karmę podawać pieskowi

Czas na letnie przekąski

W końcu upragnione wakacje. Słońce, plaża, morze i…mały głód. Przedstawiamy propozycje przekąsek, które możesz zabrać ze sobą na plażę.

Choć podczas upałów apetyt spada, na pewno po szaleństwach w morskich falach dopadnie Was głód. Podczas plażowania lepiej co chwilę podawać dziecku małe porcje posiłków i przekąsek. Maluch nie będzie przejedzony, a głód zniknie. Małe porcje jedzenia łatwiej się trawią i nie powodują problemów z brzuszkiem. Czytaj dalej Czas na letnie przekąski