Zielone szkoły w górach i atrakcje

Czy można połączyć edukację z wypoczynkiem, przyjemne z pożytecznym? Czy taki wyjazd może przynieść korzyści, spełnić wszelkie oczekiwania? Zielone szkoły stają się ostatnio coraz bardziej popularne, jednak kluczem do sukcesu takiej wyprawy jest jej właściwe zaplanowanie.

Badania niejednokrotnie wskazywały, że najlepszym sposobem przyswojenia wiedzy są doświadczenia empiryczne. Taka forma edukacji jest atrakcyjna zarówno dla dzieci jak i młodzieży. Wycieczki szkolne, zielone szkoły czy zimowiska budzą wśród najmłodszych mnóstwo emocji, niemalże każdy z nas w dzieciństwie nie mógł się przecież doczekać wyjazdu wraz z kolegami.

Czytaj dalej Zielone szkoły w górach i atrakcje

Jak zorganizować dziecku wakacje

Istnieje dużo ciekawych form odpowiedniego spędzenia wolnego czasu latem. Granie na komputerze nie jest wyłączą rozrywką jaką możemy zaproponować dzieciom mieszkającym w mieście – jest także możliwość by posłać je na obóz, półkolonie czy pozostałe spotkania zorganizowane. Szukając interesujących wyjazdów w sieci można natrafić na wielorakie oferty. Czytaj dalej Jak zorganizować dziecku wakacje