Trochę inny laptop.

Rynek sprzętów elektronicznych jest po brzegi zapełniony laptopami, tabletami, netbookami w takim stopniu, że teoretycznie nie da się już niczego więcej mu zaproponować. Nic bardziej mylnego. Producenci nie spoczywają  na laurach i wciąż wymyślają kolejne sprzęty, które różnią się nieco funkcjami, wyglądem i przeznaczeniem. Co pewien czas do regularnej sprzedaży trafiają także urządzenia, które wcześniej były na wyposażeniu np. wojska, czy służb ratunkowych.

Czytaj dalej Trochę inny laptop.

O co chodzi z grą Twierdza Krzyżowiec 2

Dla maniaków strategii czasu rzeczywistego gry z serii Stronghold to produkcje, w które po prostu trzeba zagrać. Rozbudowany system rozgrywki – tak ekonomicznej jak i militarnej – zmusza do podejmowania szybkich i odpowiednio przemyślanych decyzji. W odróżnieniu od standardowych i bardzo popularnych gier typu RTS Twierdza Krzyżowiec 2, podobnie zresztą jak poprzednie tytuły z tej samej serii, wymaga od gracza maksymalnego zaangażowania i niezłych umiejętności organizacyjnych.

Czytaj dalej O co chodzi z grą Twierdza Krzyżowiec 2

Inwestycja w kartę graficzną

Obróbka obrazów, a tym samym szybkie ładowanie grafiki to właściwie kwestie kluczowe dla każdego fana nowoczesnych technologii, gier, aplikacji, itp. Pierwszym problemem z jakim stykają się nabywcy kart graficznych to bardzo szybkie starzenie się tego rodzaju asortymentu. Po zaledwie kilku miesiącach podzespoły ulegają konkurencji nowych produktów.

Czytaj dalej Inwestycja w kartę graficzną