Zadłużyć firmę już na początku?

Zadłużanie firmy to sytuacja, od której każdy przedsiębiorca stara się uciekać. Po części ma to logiczne wytłumaczenie – nikt nie lubi kredytów, długów, zobowiązań. W przypadku osób prywatnych, to po prostu obciążenie finansowe, w przypadku firm to coś więcej – to sytuacja, przy której pojawia się ryzyko bankructwa firmy, a więc utraty źródła zarobkowania a nierzadko również wielu kłopotów prawnych. Czytaj dalej Zadłużyć firmę już na początku?

Jak stać się przedsiębiorcą?

„Aby zostać przedsiębiorcą, trzeba się nim urodzić” – takie przekonanie głęboko zapisało się w świadomości wielu Polaków. Co więcej, wiele naszych rodaków uważa, że nie posiada ku temu najmniejszych predyspozycji. W rzeczywistości przedsiębiorcą jest każdy, kto posiada – uwaga – odpowiednie kompetencje, które z predyspozycjami nie mają zbyt wiele wspólnego. Czytaj dalej Jak stać się przedsiębiorcą?

Szybka pożyczka dla firmy

Prowadzenie przedsiębiorstwa to nie tylko liczenie zysków, ale też czasami straty wynikające ze złych decyzji, małego zapotrzebowania na oferowane przez firmę towary i wielu innych powodów. W takich przypadkach można jednak dokonać podreperowania gorszego budżetu firmy poprzez kredyt. Dzisiaj z takiej formy zewnętrznego finansowana korzysta coraz więcej firm – kryzys jest tutaj głównym powodem, ponieważ firmy muszą ciąć koszty, a nawet to nie zawsze pozwala na utrzymanie płynności finansowej. Czytaj dalej Szybka pożyczka dla firmy