Mutant mass – odżywka na masę

Stosowanie suplementów diety przy intensywnym wysiłku fizycznym jest czymś jak najbardziej naturalnym i zasadniczo większość osób regularnie odwiedzających siłownię sięga po tego typu środki. Oczywiście w tym względzie rynek ma nam do zaoferowania naprawdę bardzo wiele i tak naprawdę to możemy mieć niezły ból głowy z tym, co powinniśmy wybrać. Wiele suplementów może powodować nasze zadowolenie i może jak najbardziej nam służyć. My w tym miejscu chcemy w sposób szczególny wskazać na odżywkę o nazwie Pvl Mutant Mass. Sekretem tejże odżywki jest oczywiście skład. Czytaj dalej Mutant mass – odżywka na masę

Ćwiczenia na masę bez nadmiaru tłuszczu

Wykonujesz ćwiczenia na masę, ale niestety razem z mięśniami przybywa ci też niechcianego tłuszczu. Niestety to częste efekty uboczne rozbudowy muskulatury. Można to jednak ograniczyć przy zachowywaniu odpowiedniej diety. 

Jednym z częstym błędów pojawiających się na etapie rozbudowy masy mięśniowej jest nie poświęcanie odpowiedniej uwagi diecie. Zbyt często dbamy o to, żeby dostarczyć naszemu organizmowi większą ilość kalorii, ale przy tym nie przywiązujemy już odpowiedniej wagi do jakości dobieranych produktów. W efekcie zamiast dostarczać mięśniom potrzebnych składników odżywczych, dzięki którym mogą rosnąć, sprawiamy, że złe jedzenie odkłada się nam w formie tkanki tłuszczowej. Nawet najlepsze ćwiczenia na masę nie przyniosą pożądanych efektów. 

Czytaj dalej Ćwiczenia na masę bez nadmiaru tłuszczu

Dorian Yates – zwrot w życiu

Można sądzić, że pobyt w więzieniu, że wyrok skazujący jest czymś przekreślającym całe życie. Nic z tych rzeczy, a przynajmniej nie w każdym przypadku. Doskonałym tego przykładem może być brytyjski kulturysta, Dorian Yates. Być może to właśnie pobyt w więzieniu był tym impulsem do tego, aby rozpocząć karierę siłacza, aby rozpocząć karierę kulturysty. Dorian Yates przebywał za kratami przez okres pół roku i to właśnie w tym miejscu zyskał miano najsilniejszego więźnia. Ten fakt stał się powodem tego, że po wyjściu z więzienia, w roku 1983 Dorian Yates rozpoczął treningi siłowe. To, co wyróżniało Doriana Yatesa, to przede wszystkim postawienie na dużą intensywność treningów. Istniało bowiem takie założenie, iż właśnie taki typ treningu jest najbardziej efektywny. W przypadku Doriana Yatesa sprawdziło się to idealnie.

Czytaj dalej Dorian Yates – zwrot w życiu

Regeneratory na noc

Odżywki mogą być bardzo różne. Zazwyczaj przyjmujemy odżywki na masę, rzeźbę, redukcję tkanki tłuszczowej czy też te regeneracyjne po treningu. Świat odżywek zasadniczo jest jednak bardziej bogaty. Między innymi możemy wśród nich wyróżnić odżywki przyjmowane na noc. Czy ma to sens? Jak najbardziej tak. Na rynku dostępnych jest bardzo wiele odżywek, które przyjmowane powinny być na noc. Są to specjalne suplementy diety, które są przyjmowane tylko i wyłącznie przed snem. Ich działanie jest bardzo proste. Wspomagają one regenerację, która zazwyczaj odbywa się podczas snu. Jeśli chodzi o te odżywki, to na pewno trzeba w tym miejscu wskazać na taką cechę jak wydłużone wchłanianie substancji. Dzięki temu składniki odżywcze są wchłaniane przez organizm w sposób równomierny, co też jest bardziej efektywne. Można jeszcze w tym miejscu zapytać o ich cenę. Oczywiście te mogą być bardzo różne, aczkolwiek patrząc na ich skuteczność, na pewno nie muszą być bardzo drogie.

Czytaj dalej Regeneratory na noc

Nastoletnie odżywki

Ludzie w każdym wieku chcą dobrze wyglądać, chcą osiągać odpowiednią masę mięśniową, chcą pochwalić się ciekawą rzeźbą mięśni czy też chcą nabrać odpowiedniej siły.

Starają się to osiągnąć w bardzo różny sposób, ale na pewno jednym z ciekawszych sposobów i być może również jednym z bardziej skutecznych sposobów na to jest stosowanie różnych odżywek, których przecież obecnie w sklepach nie brakuje. Trzeba w tym miejscu jednak podkreślić, że stosowanie różnych odżywek jest szczególnie popularne u osób nastoletnich. Czy jednak stosowanie różnego rodzaju odżywek jest bezpiecznym procederem? Tutaj można mieć pewne wątpliwości i to bardzo uzasadnione wątpliwości.

Czytaj dalej Nastoletnie odżywki