Wyposaż wnętrze z głową!

Niejednokrotnie zastanawiamy się, rozmyślamy, rozważamy, w jaki sposób zaopatrzyć dom. Zazwyczaj mamy jakieś upodobania, co może być ogromnie pomocne i kategorycznie zmniejsza nam drogę do kluczowego kupna produktu. Problem pojawia się w momencie, kiedy ani trochę nie mamy pomysłu a wizje innych domowników okazują się odległe.
Konsensus. Niesłychanie ładne wyraz, z łac. „consensus” oznacza zgodę. tu ważne bezsprzecznie, ażeby dojść na mocy porozumienia stron do wspólnego celu. Brzmi to jak postępowanie prawnicze, czy też mediacja, niemniej jednak z praktyki wiemy, iż w rodzinie po wielokroć dochodzi aż do konfrontacji choćby o najzwyklejszą błahostkę. Niemniej jednak zaplanujmy szkielet działania ułatwiający dojście do consensusu jak również wspólny wybór adekwatnych rozstrzygnięć dotyczących już konkretnie zakupów, wyposażenia domu.

Czytaj dalej Wyposaż wnętrze z głową!

Brodziki czy wanny – co warto wybrać?

Remontując czy wykańczając mieszkanie często decydujemy się na odważne zmiany w wystroju poszczególnych pomieszczeń. Każda z możliwości ma jakieś plusy i minusy – generalnie chodzi o to, by wnętrze miało odpowiednią funkcjonalność i było zorganizowane w taki sposób, by korzystanie z niego było wygodne. W dzisiejszych czasach ważnym problemem jest kurcząca się przestrzeń oraz całkiem inne zagospodarowanie miejsca i rozkład mieszkań. Wystarczy porównać metraż i liczbę pokoi mieszkań budowanych trzydzieści lat temu i tych budowanych współcześnie. Czytaj dalej Brodziki czy wanny – co warto wybrać?