Samochód z Dalekiego Wschodu

Japońskie samochody z roku na rok zdobywają coraz więcej zwolenników. I nie ma się co dziwić – rozwój myśli technologicznej w ostatnich latach bardzo przyspieszył, co przełożyło się bezpośrednio na jakość wytwarzanych produktów, zarówno w segmencie AGD i RTV jak i samochodów. Jeżeli dodać do tego cieszący oko stylowy wygląd mamy do dyspozycji w pełni luksusowy produkt.

Czytaj dalej Samochód z Dalekiego Wschodu

Kupujemy pierwsze auto

Wraz ze zmianą polityki dotyczącej egzaminów na prawo jazdy, znacznie zmniejszyła się grupa młodych ludzi kupujących swój pierwszy samochód. Kolejki oczekujących na egzamin teoretyczny i praktyczny stopniały ostatnimi czasy w sposób radykalny. Mimo wszystko jednak wiele osób do testów podchodzi i je zdaje. Im właśnie przydać się może krótki poradnik, na co powinni zwrócić uwagę, kupując swój pierwszy samochód.

Czytaj dalej Kupujemy pierwsze auto

ZaSUVaj przez zimę!

Zima to mało przyjazna pora dla wszystkich kierowców. Kłopoty zaczynają się przeważnie już na wstępie, gdy chcemy wyruszyć autem spod domu. Najpierw trzeba je wydobyć spod warstwy śniegu i rozprawić się z przymarzniętymi szybami. Gdy samochód jest już odśnieżony, możemy ruszać w drogę. Jednak na ulicy nie każdy z nas czuje się pewnie. Tym bardziej, gdy zaczyna się robić ślisko, a asfalt zmienia kolor z czarnego na biały. Czytaj dalej ZaSUVaj przez zimę!