Jak przy pomocy zwykłych kafli odmienić całkowicie charakter wnętrza?

Stworzenie eleganckiego wnętrza nie jest dzisiaj żadnym problemem – w sklepach stacjonarnych i internetowych znajdziemy tysiące interesujących mebli, dodatków, tapet, kafli. Szczególnie te ostatnie zyskały niedawno spora popularność. Producenci kafli łazienkowych czy kuchennych proponują nam dzisiaj prawdziwe cudeńka – dzięki nim możemy w prosty sposób odmienić charakter kuchni czy łazienki! Czytaj dalej Jak przy pomocy zwykłych kafli odmienić całkowicie charakter wnętrza?

Sypialnia. Jak ją urządzić?

Sypialnia powinna być miejscem, gdzie się wyciszysz i będziesz spokojnie spać. Efekty te osiągniesz jedynie poprzez urządzenie sypialni zgodnie z pewnymi zasadami. Jakie to zasady? Jak urządzić sypialnię, aby spełniała swoje zadanie?

Łóżko – podstawowy element każdej sypialni.

 Nie ma sypialni bez łóżka, dlatego urządzanie sypialni rozpocznij od doboru i właściwego ustawienia łóżka. Unikaj miejsca hałaśliwego, pomiędzy łóżkiem, a oknem. Ustawienie łóżka w takim miejscu nie będzie właściwe z powodu hałasu biegnącego z innych pokoi i z zewnątrz.

Czytaj dalej Sypialnia. Jak ją urządzić?

Ładne i funkcjonalne mieszkanie

Jak urządzić mieszkanie tak, aby było zarówno stylowe, jak i funkcjonalne? Na jaki kolor pomalować ściany? Gdzie znajdziemy dobrej jakości łóżka do sypialni? Jakie wybrać meble do sypialni, a jakie meble do salonu?  Te i wiele innych pytań nasuwa nam się podczas urządzania nowego lub remontowania starego mieszkania lub domu. Przede wszystkim bardzo istotna jest powierzchnia mieszkania i poszczególnych pomieszczeń. Czytaj dalej Ładne i funkcjonalne mieszkanie