Występowanie sklepów motocyklowych

Motocykle jeszcze 15 lat temu w naszym kraju należały do rzadkiego widoku. Jednak obecnie są one coraz bardziej zauważalne na polskich drogach – mimo, że rozwiązania jednośladowe nie dorównują swoją liczebnością autom to odsetek motocyklistów z roku na rok systematycznie się zwiększa.

Czytaj dalej Występowanie sklepów motocyklowych

Warto stosować zamienniki?

Każdy motocykl choćby nie wiadomo jak dobrze wykonany z czasem może ulec uszkodzeniu. Podczas awarii praktycznie każdy właściciel staje przed dylematem czy korzystać wyłącznie z oryginalnych części czy może spróbować poszukać tańszego zamiennika. Każdy mechanik oczywiście będzie zalecał to pierwsze rozwiązanie, niestety jednak nie każdego będzie stać na taki wydatek. Czytaj dalej Warto stosować zamienniki?

Sportowe Suzuki GSX-R750

Poszukując motocykla o niezbyt małej oraz wysokiej pojemności wybór jest bardzo szeroki. Chcąc jednak dobrze wybrać warto jest zainteresować się modelem Suzuki GSX-R750. Jest zdecydowanie jeden z bardziej usportowionych motocykli z tej klasie, któremu może się równać bardzo niewielu konkurentów. Co jest jednak w nim takiego specjalnego i czym się wyróżnia spośród swoich braci? Czytaj dalej Sportowe Suzuki GSX-R750