Czółenka damskie – wygoda i styl

Czółenka damskie to buty, które są nie tylko wygodne ale również bardzo stylowe. Czółenka damskie to buty posiadające mniejszy lub też większy obcas, kryte bądź też nie, tak więc z pewnością modeli właśnie tego obuwia można znaleźć dziś na rynku bardzo wiele. To powoduje, że każda kobieta na pewno bez problemu znajdzie odpowiednie czółenka dla siebie. Buty te świetnie się prezentują właściwie w każdej stylizacji – pasują i do spodni i do spódnicy. Na ogół kobiety decydują się na czółenka wiosną i latem, kiedy pogoda jest ładna.

Czytaj dalej Czółenka damskie – wygoda i styl

Wiosna – idealna pora na czółenka

Każda kobieta powinna posiadać w swojej szafie przynajmniej jedną parę czółenek. Są to bardzo eleganckie buty, które najczęściej zakłada się do pracy lub na jakieś imprezy wieczorowe. Czółenka idealnie nadają się do eleganckich sukienek, spódnic, a także eleganckich spodni. Takie buty od razu poprawiają ogólny wygląd kobiety. Czytaj dalej Wiosna – idealna pora na czółenka

Espadryle – moda na niepowtarzalne buty

Espadryle to nowoczesne obuwie, które zawojowały rynkiem w ostatnich kilku sezonach. Doceniane są przez kobiety w różnym wieku, preferujące naturalność i wygodę. Dobra wiadomość jest taka, że espadryli jest tak wiele, że bez trudu można dobrać odpowiedni model do własnych potrzeb. Producenci nie ograniczają swojej wyobraźni… Czytaj dalej Espadryle – moda na niepowtarzalne buty

Co kobiecy but mówi o naszej cywilizacji?

Mary Janice Davidson w jednej ze swoich książek pisze z zachwytem: „Buty, wszędzie buty! Kochane buciki. Naprawdę uważam, że można ocenić daną cywilizację na podstawie obuwia”. Rozwijając jej myśl, dochodzimy do ciekawych wniosków dotyczących współczesnego społeczeństwa. Nie będziemy zanadto generalizowali – skupmy się zatem na płci pięknej.

Czytaj dalej Co kobiecy but mówi o naszej cywilizacji?

Workery- doskonałe buty na jesień i zimę

Z każdym dniem na dworze robi się coraz chłodniej. Odkładamy, więc do szaf letnie sukienki, cienkie narzutki czy bluzeczki. Ich miejsce zajmują grube, wełniane swetry, bluzy, płaszcze i puchowe kurtki. Z uporem kompletujemy brakujące części garderoby. Kupujemy czapki, szale oraz rękawiczki.

 

Czytaj dalej Workery- doskonałe buty na jesień i zimę