Przeznaczenie spalaczy tłuszczu

Spalacze tłuszczu to produkty, które są powszechnie znane i cenione przez osoby mające pewne zastrzeżenia co do własnego wyglądu, co do własnego ciała. Jeśli mówimy o osiąganiu różnych celów dotyczących własnego ciała, własnej sylwetki, kształtowania owej sylwetki, to spalacze tłuszczu można z powodzeniem zaliczyć do tych najbardziej cenionych i zarazem również do tych najbardziej skutecznych. Jakie konkretne cele możemy osiągnąć dzięki stosowaniu spalaczy tłuszczu?

Czytaj dalej Przeznaczenie spalaczy tłuszczu

Co to jest kalkulator BMR?

Kalkulator BMR jest pojęciem, które dotyczy naszej przemiany materii, a konkretnie można go nazwać narzędziem wskazującym nasze własne, indywidualne zapotrzebowanie na kalorie. Bynajmniej nie należy mylić pojęcia BMR z pojęciem BMI, gdyż mamy tutaj z dwoma zupełnie innymi znaczeniami, z dwoma zupełnie innymi pojęciami. BMR to kalkulator podstawowej przemiany materii, który, jak już to podkreślono, decyduje o naszym zapotrzebowaniu kalorycznym. Czytaj dalej Co to jest kalkulator BMR?

Jak ułożyć właściwą dietę?

Zapewne nikt z nas nie lubi być głodnym, często spożywamy nadmierną ilość kalorii, co powoduje z kolei, że wciąć narastają zbędne kilogramy. Warto, więc zadbać o adekwatne ułożenie naszej diety, jednakże jak to zrobić, kiedy nie lubimy podporządkowywać się czemukolwiek. Co więcej na ogół nie lubimy także zakazów, dlatego przeraża nas perspektywa, że w danej diecie zakazane jest spożywanie jakiś produktów. Warto wiec tak ułożyć naszą dietę, aby nie było w niej konkretnych nakazów i zakazów, a jednocześnie, aby nasza dieta była lekka i sprawiała, żeby nasza sylwetka cieszyła się naprawdę pięknym wyglądem. Jednakże warto zastosować jakąś dietę, aby nasza sylwetka była piękna, smukła a nasze samopoczucie każdego dnia komfortowe.

Czytaj dalej Jak ułożyć właściwą dietę?

Profesjonalne zestawy ćwiczeń

W obecnych czasach biegi stały się bardzo popularne. Niemniej w bardzo wielu przypadkach niewłaściwie podchodzimy do regularnego biegania, dlatego też zbędnie tracimy wiele sił i marnujemy własny potencjał. Stąd też o wiele skuteczniejszym pomysłem jest zaangażowanie pomocy w tymże zakresie. Przydatne szczegóły na naszej stronie www.trening-wytrzymalosciowy.przekazy.pl.

Czytaj dalej Profesjonalne zestawy ćwiczeń

Błędne myślenie…

Myślenie, iż każdy rodzaj treningu, każdy rodzaj aktywności fizycznej pozwoli nam zrzucić zbędne kilogramy jest bardzo mylące. Nie ulega wątpliwości, że nie każdy trening jest dobry na to, aby pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej. Tymczasem można tu i ówdzie usłyszeć, że przykładowo bardzo dobrym treningiem w kontekście zrzucania „oponki” jest trening siłowy. Jest to błędne. Jeśli bowiem stosujemy trening siłowy, to na pewno nie pozwoli nam on na uzyskanie odpowiednich efektów przy zrzucaniu nadmiaru tłuszczu. Należy, więc odrzucić pewne stereotypy i stosować taki trening, który okaże się być najbardziej skutecznym z możliwych.

Czytaj dalej Błędne myślenie…

Trening na redukcje.

Trening prowadzący do redukcji tkanki tłuszczowej na ogół skierowany jest przede wszystkim do tych osób, jakie pragną wzmocnić swoje mięśnie a także maja nadzieje stracić tkankę tłuszczowa. Treningi tego typu są długoterminowe, zaś ich celem jest utrata znacznej ilości tkanki tłuszczowej a tym samym uzyskanie pięknej sylwetki. Na ogół po ten rodzaj treningu sięgają przede wszystkim kobiety, albowiem to dla nich istotne jest piękne i smukłe ciało, ale warto zauważyć, że coraz częściej także mężczyźni go podejmują. Najlepsze efekty można osiągnąć łącząc trening siłowy z aerobowym, a tym samym ten rodzaj treningu wykonywany jest w każdym fitness klubie, oraz siłowni, zaś wielu z nas ćwiczy we własnym mieszkaniu.

Czytaj dalej Trening na redukcje.

Suplementy w diecie odchudzającej

Na rynku specyfików pomagających w odchudzaniu jest wiele różnych produktów, ale czy wszystkie spełniają swoje zadanie? Na temat suplementów jest wiele zdań ale czy oby wszystkie są prawdziwe? Odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa, przyjrzyjmy się na które składniki suplementów powinniśmy zwrócić uwagę. 

Czytaj dalej Suplementy w diecie odchudzającej

Praktyczne porady dietetyczne

Większość z nas już niejednokrotnie zastanawiała się, jak szybko schudnąć, sięgając przy tym po różnorakiego rodzaju diety i ćwiczenia. Warto jednak wiedzieć, że poza wyżej wymienionymi, istnieje jeszcze kilka porad dietetycznych, dzięki którym poprawimy skuteczność naszych wysiłków. Czytaj dalej Praktyczne porady dietetyczne

Dieta maluszka, czyli o karmieniu piersią

Karmienie piersią jest pierwszym etapem żywienia noworodka. Żadne dziecko nie jest uczulone na mleko własnej matki. Pokarm ten od pierwszych dni zapewnia mu prawidłowy rozwój, sprawiając, że organizm nabiera odporności i oswaja się ze światem. Bardzo rzadko spotyka się przeciwwskazania wynikające ze stanu zdrowia dziecka lub matki. Czytaj dalej Dieta maluszka, czyli o karmieniu piersią