Nowości 2016- gry na PC

Zakończył się rok 2015, w którym wiele się działo. Teraz czeka nas nowe, lepsze czy gorsze to się dopiero okaże. Co nas czeka w 2016 w świecie gier? To możemy sprawdzić już teraz.  Jakie premiery są najbardziej wyczekiwane? W co najchętniej będziemy grać? Zobacz nasz ranking gier 2016. Z pewnością znajdziesz tu swoje ulubione tytuły, poznasz także ciekawe nowości, które z pewnością cię zachwycą.

Czytaj dalej Nowości 2016- gry na PC

Przeglądarkowe gry dla dziewczyn – zalety

Dlaczego gry wszelkiej maści (internetowe, przeglądarkowe czy też komputerowe) zyskują z dnia na dzień coraz większą rzeszę fanów, a producenci takowych mają coraz więcej do roboty? Na takie wyniki składają się przede wszystkim podziały wiekowe graczy. Dla przykładu, dziewczyny w wieku 10-16 lat najwięcej czasu spędzają przy.. tzw. przebierankach.

Czytaj dalej Przeglądarkowe gry dla dziewczyn – zalety

Rozwój branży IT – szanse i zagrożenia

W jakim kierunku idziemy i dokąd zmierzamy – to pytanie nurtowało społeczeństwo do pradawnych czasów. Nie chcę tutaj bynajmniej uprawiać filozofii, a jedynie zastanowić się nad przyszłością szeroko rozumianej branży IT. Podstawowy kierunek to tzw. chmura (cloud computting). Od tego nie ma ucieczki – tworzymy i testujemy aplikacje w chmurze, czyli na serwerach niezależnego dostawcy, redukując koszty utrzymania całej infrastruktury.

Czytaj dalej Rozwój branży IT – szanse i zagrożenia

Twoja firma w podróży

Masz własną firmę? Twoja praca to głównie wyjazdy służbowe? Czasem chciałbyś być w dwóch miejscach jednocześnie? Jak często mijał termin wystawienia faktury, a ty nie mogłeś tego zrobić, bo byłeś w rozjazdach? A może będąc na wakacjach, przypomniałeś sobie, że sprawy księgowości nie są zamknięte lub zapomniałeś przekazać swoim pracownikom ważnych informacji? Od dzisiaj to już nie jest problem. Teraz nie musisz być w siedzibie firmy, żeby móc ją dobrze prowadzić. Czytaj dalej Twoja firma w podróży

Gry przygodowe online

Do dziś pamiętamy z pewnością podniecenie i dobrą zabawę jakie dawało wspólne granie z kolegami w popularne gry przygodowe, które były dostępne na historyczną dobrze wszystkim znaną konsolę pegazus . I obecnie gry przygodowe są ulubionym sposobem wielu ludzi na spędzanie wolnego czasu z przyjaciółmi. Świat gier w przeciągu kilku lat zmienił się ogromnie a prymitywną grafikę zastąpiły niezwykłe efekty 3d. Czytaj dalej Gry przygodowe online

Gry strzelanki – wspaniała rozrywka.

XXI wiek to świat komputerów i Internetu oraz gier komputerowych, z pośród których największą karierę robią gry wojenne , i nic w tym dziwnego. Są one tak realne ,że często stawiają człowieka w bardzo niezręcznej sytuacji, w której trudno odróżnić fikcję od prawdziwej rzeczywistości. Obecnie technologia zmienia się z każdym dniem, a komputer nabyty dziś po roku traci całą swoją wartość i może być uznawany za całkowicie przestarzały. Wraz z postępem technologicznym pojawiają się coraz bardziej zaawansowane gry komputerowe, które tryskają wręcz niesamowitymi efektami specjalnymi. Czytaj dalej Gry strzelanki – wspaniała rozrywka.

Gry komputerowe jako forma rozrywki.

Dawniej najpopularniejszym zajęciem dzieci były w większości różne gry jak berek,szukano i inne oraz przebywanie na świeżym powietrzu. Wraz z rozwojem nowoczesnych technologii i informatyzacji społeczeństwa zmieniły się zabawy najmłodszych. Przesiedli się po prostu na komputery. Wiedzą o tym projektanci gier i to gry dla dzieci stanowią główną gałąź działalności wielu przedsiębiorstw. Wydaje się nie tylko komputerowe gry dla dzieci, ale rozwijają się także te standardowe gry planszowe, które prawdopodobnie zawsze będą miały swoich zwolenników. Czytaj dalej Gry komputerowe jako forma rozrywki.

Wirtualna farma – spełnienie marzeń.

Ostatnimi czasy wśród gier online, które stają się coraz bardziej popularne wśród bardzo wielu użytkowników, z pewnością są najnowsze gry farmerskie. Przeważnie w tego typu grach grających ma za zadanie uprawiać swoją farmę, w wyniku czego może zarabiać pieniądze, które następnie może wydać na lepsze maszyny lub narzędzia. Czytaj dalej Wirtualna farma – spełnienie marzeń.

Coś dla małych kierowców wyścigowych.

Dzieci wprost uwielbiają gry internetowe. Cały czas poszukują nowych, które ich pochłoną bez reszty, dlatego też nie dziwi fakt, że w sieci jest coraz więcej kolorowych serwisów, na których łatwo można znaleźć darmowe gry, w które dzieci i młodzież bardzo chętnie grają. To, w jakie gry online najczęściej grają, zależy głównie od ich wieku i zainteresowań. Czytaj dalej Coś dla małych kierowców wyścigowych.

Poznaj najlepsze gry o koniach online.

Zapewne już wiesz, że gry umieszczane w sieci to nie bezproduktywne marnotrawienie czasu przez dziecko. Warto wiedzieć, że istnieje taka grupa gier dla dzieci, które pomagają dzieciom w nauce i poznaniu świata. Mówię tu o grach edukacyjnych. Jako przykład do opisania tego typu gier, możemy wykorzystać gry o koniach. To właśnie gry o koniach stworzone dla naszych kochanych dzieci, to gry o koniach, w których głównym bohaterem jest piękne zwierzę, będące największym marzeniem wielu dzieci. Czytaj dalej Poznaj najlepsze gry o koniach online.