Tablet za lokatę – jak banki nas kuszą?

Dobry marketing to podstawa sukcesu każdej firmy, a wyróżnienie swego produktu spośród kilkudziesięciu mu podobnych jest czymś nie do przecenienia. Stąd też każda ciekawa reklama albo nietypowy sposób jego (produktu) dystrybucji zwraca powszechną uwagę, szczególnie jeśli dzieje się to w ramach tak nobliwego rynku, jakim jest sektor bankowości detalicznej. Czytaj dalej Tablet za lokatę – jak banki nas kuszą?

Oszczędzanie na lokacie – czy się opłaca?

W dobie, kiedy liczy się każdy grosz – każdy ma nadzieję oszczędzić pieniądze, a potem je tak ulokować, by zaczęły same na siebie zarabiać. Dla ludzi odważnych i umiejących przewidywać zmiany zachodzące na rynku kapitałowym dobrym rozwiązaniem jest giełda. Dla bardziej ostrożnych, którzy cenią stały, choć dużo mniejszy zysk, najlepsza będzie lokata. O stałym oprocentowaniu, zawsze pewna, z gwarancją odzyskania kapitału i dodatkiem wypracowanych odsetek. Czy jednak aby na pewno lokaty się opłacają? Czytaj dalej Oszczędzanie na lokacie – czy się opłaca?

Lokaty adekwatne do oczekiwań

Często bywa tak, iż posiadamy jakąś kwotę pieniężną, ale nie za bardzo wiemy, w jaki sposób można ją wykorzystać, aby nań zarobić. Wynika to z faktu braku wiedzy na temat metod oszczędzania, inwestowania i ogólnie, na temat gospodarowania swoim kapitałem, co warto nadrobić, ponieważ dzisiejsze banki umożliwiają naszym pieniądzom samodzielne zarabianie. Czytaj dalej Lokaty adekwatne do oczekiwań