Aranżacje łazienki – jakie godne polecenia?

Urządzanie łazienki nie należy do najprostszych zadań. Piękna łazienka to taka, w której wszystko do siebie pasuje i tworzy niejako układankę.

Bardzo popularny od wielu lat jest kolor niebieski, który niezaprzeczalnie kojarzy się z kolorem wody. Jest on wybierany do różnych aranżacji, w związku z czym w łazienkach możemy się spotkać z różnymi jego odcieniami. Oprócz standardowego koloru niebieskiego stosowane są również połączenia z zielenią, bardzo często takie łazienki  nazywane są morskimi. Fantazja aranżacyjna jest bardzo potrzebna podczas urządzania domu czy mieszkania – również łazienki. Niektórzy uważają, że łazienka powinna wykazywać się minimalizmem, podczas gdy w ostatnich latach to ciekawe aranżacje chociażby w stylu retro wygrywają z podstawowymi formami.

Czytaj dalej Aranżacje łazienki – jakie godne polecenia?

Wanna czy prysznic – odwieczny dylemat

Wybór między wanną i prysznicem jest równie problematyczny jak między Colą i Pepsi. Gdy ludzie mają bardzo mały metraż, to wybierają prysznic, jednak co zrobić, gdy mamy możliwość wyboru tych obu rzeczy? Na co się zdecydować?

Wanna na pewno bardziej sprzyja relaksowi i można w niej spędzić więcej czasu bez zużycia większej ilości wody. Korzystanie z prysznica wiąże się natomiast po prostu z myciem się. Są oczywiście kabiny prysznicowe, które mają wiele relaksujących funkcji – zobacz Również pomagają się odprężyć i zadbać o ciało w maksymalnie komfortowych warunkach. Jednak za wanną przemawia możliwość pozycji leżącej, a ta, jak wiemy, jest najdogodniejsza do kontemplowania i oddania się marzeniom.

Czytaj dalej Wanna czy prysznic – odwieczny dylemat

Jaką kabinę prysznicową wybrać?

Dzisiejszy świat zbudowany jest technologicznie, a my zwykli ludzie do technologii przyzwyczajamy się w zastraszającym tempie. To wszystko powoduje, że ciągle remontujemy swoje domy, zmieniamy swoje życia na szybsze, i teoretycznie na lepsze. Dziś jednak skupimy się na kabinach prysznicowych, które nie tylko służą do mycia, które przerastają funkcje, jakie docelowo miały pełnić. Czytaj dalej Jaką kabinę prysznicową wybrać?