Badania psychologiczne dla kierowców

W naszej pracowni psychologicznej wykonać możesz wszystkie niezbędne badania psychologiczne do wielu zawodów, a także wymagane w sytuacji, kiedy kierowca traci prawo jazdy z powodu przekroczonego limitu punktów karnych. Psycholog Przemyśl profesjonalnie i w miłej atmosferze wykona psychotesty dla przyszłych i obecnych kierowców, a także wiele badań, które w niektórych zawodach są wymagane. Każdy kandydat otrzyma swój wynik kilka chwil po zakończonym teście.

Czytaj dalej Badania psychologiczne dla kierowców

Pewność siebie kluczem do sukcesu

To jak wygląda nasze życie w bardzo dużym stopniu zależy od nas. Od naszego podejścia, od tego, jakie działania podejmujemy, od tego czy wierzymy w to, że nam się uda i w ogromnym stopniu od tego, czy wierzymy w siebie.

Zapewne wielokrotnie byliśmy w takiej sytuacji, że siedzieliśmy w szkole na lekcji i pomimo tego, że znaliśmy odpowiedź na pytanie nauczyciela, nie odzywaliśmy się, żeby się nie wychylać, bo przecież mogliśmy się mylić, a wtedy byśmy się skompromitowali, i po co to nam. To zwyczajne chowanie głowy w piasek. Ale większość z nas robi tak do tej pory, już nie na lekcji, ale ogólnie w życiu. Boimy się zaryzykować, bo kieruje nami strach przed porażką. Skąd takie niskie poczucie wartości?

Czytaj dalej Pewność siebie kluczem do sukcesu

Kiedy skorzystać z pomocy psychologa?

przychodnia psychicznaCzęsto się zdarza, że psychoterapia w naszym kraju odbierana jest jako coś wyjątkowo wstydliwego. Tymczasem lekarz zajmujący się leczeniem osób z różnymi zaburzeniami psychologicznymi jak i psychiatrycznymi to niezwykła forma pomocy nawet dla kogoś, kto na co dzień nie ma jakiś potężnych problemów. Czytaj dalej Kiedy skorzystać z pomocy psychologa?

Jak zasięgnąć dobrej porady psychologa ?

Opinii drugiej osoby bardzo łatwo zasięgnąć, ale czy tak naprawdę jest ona dobrą radą dla nas ? Do kogo udać się po poradę i wsparcie ? Przez wir napędzany codziennością każdy człowiek ma coraz więcej obowiązków na głowie, problemów, trudności. To właśnie wtedy każdy człowiek potrzebuje bliskiego wsparcia, porady czy ciepłego słowa. Są sprawy, w których człowiek chętnie poznał by opinię innych, a przede wszystkim zasięgnął pomocy w rozwiązaniu problemów. Czytaj dalej Jak zasięgnąć dobrej porady psychologa ?