Zewnętrzna identyfikacja firmy – po co?

Zakładając własny biznes powinieneś wziąć pod uwagę wiele czynników, a jednym z nich jest zewnętrzna identyfikacja wizualna. Niezależnie od tego czy prowadzisz sklep z akcesoriami dla wędkarzy albo biuro turystyczne – szyld lub tablica to informacją o oferowanych produktach, usługach i szybkie odróżnienie od konkurencji. Czytaj dalej Zewnętrzna identyfikacja firmy – po co?

Banery na budynkach w zgodzie z lokatorami

Wielokrotnie można się spotkać z sytuacją, gdy banery bądź kasetony reklamowe umieszczane są na ścianach budynków w taki sposób, że stają się uciążliwe dla lokatorów. Jeśli decydujemy się na ich montaż, warto pamiętać o zachowaniu pewnych zasad, dzięki którym nie będą one przeszkadzały mieszkańcom, lecz jednocześnie spełnią swą funkcję reklamową. Czytaj dalej Banery na budynkach w zgodzie z lokatorami

Szyld, kaseton czy litery 3D

Prowadząc działalność w dużych miastach, a zwłaszcza wówczas, gdy nasza siedziba znajduje się przy ruchliwej ulicy pełnej innych lokali, warto zadbać o to, aby nasza firma zwracała uwagę potencjalnego klienta. Bez względu na to, czy jest to sklep, placówka bankowa czy punkt usługowy, nazwa firmy powinna być dobrze widoczna nawet z dużej odległości. Jakie rozwiązania możemy zastosować, aby przykuć uwagę przechodnia?

Czytaj dalej Szyld, kaseton czy litery 3D

Reklama tranzytowa co to jest ?

Każdy zauważył że reklama jest wszechobecna i silnie wpływa na podejmowane decyzje człowieka. Różnorodność reklamy i potrzeby przedstawienie konkretnych produktów lub usług powoduje kształtowanie się różnego rodzajów form reklamy.

Jest to spowodowane między innymi przez zwiększającą się konkurencję oraz większą dostępność dóbr i usług.

Konsumenci, mający duży wybór przeważnie wybiera produkty znane, często nawet w niewielkim stopniu, ale które są przez niego rozpoznawane. Czytaj dalej Reklama tranzytowa co to jest ?

Wybranie odpowiedniego sposobu na reklamę

Wszystkie osoby pracujące w działach marketingu, prezesi przedsiębiorstw czy też ludzie samodzielnie prowadzący działalność biznesową, świetnie rozumieją jak kluczowym punktem właściwie funkcjonującego przedsiębiorstwa jest promocja. Nikogo w owej materii w dzisiejszym świecie mam nadzieję nie trzeba uświadamiać, gdyż te osoby, które w odpowiednim czasie tego nie ogarnęły, dawno już poniosły tego skutki. Czytaj dalej Wybranie odpowiedniego sposobu na reklamę

Kasetony reklamowe – czy warto używać?

Mówi się, że w latach dominacji internetu i nowoczesnych technologii tradycyjna reklama z zastosowaniem kasetonów reklamowych jest nieaktualna. To nie jest prawda! Pomimo względnie prostej konstrukcji – zrobione są głównie z dibondu lub płyty pleksiglasowej co daje im odporność na trudne warunki atmosferyczne oraz sposób ich zamontowania, użyteczność kasetonów jest wciąż niezwykle wysoka. Czytaj dalej Kasetony reklamowe – czy warto używać?