Kupujemy pierwsze auto

Wraz ze zmianą polityki dotyczącej egzaminów na prawo jazdy, znacznie zmniejszyła się grupa młodych ludzi kupujących swój pierwszy samochód. Kolejki oczekujących na egzamin teoretyczny i praktyczny stopniały ostatnimi czasy w sposób radykalny. Mimo wszystko jednak wiele osób do testów podchodzi i je zdaje. Im właśnie przydać się może krótki poradnik, na co powinni zwrócić uwagę, kupując swój pierwszy samochód.

Czytaj dalej Kupujemy pierwsze auto

Części Rover – szeroka dostępność

Na współczesnym rynku istnieje wiele marek aut, które pretendują do miana najbardziej ekskluzywnego oraz w pełni spełniającego potrzeby nowoczesnego klienta. Światowi giganci prześcigają się w prowadzeniu kampanii marketingowych mających na celu przekonać światowe rzesze klientów indywidualnych, że to właśnie ich marka spełni ich najbardziej witalne potrzeby. Jednak przeciętny klient nie jest już tak podatny na manipulacje marketingowe w porównaniu do lat wcześniejszych.

Czytaj dalej Części Rover – szeroka dostępność

Moment obrotowy i silnik auta

Wielu amatorów szybkiej jazdy wybiera samochody z silnikiem diesla, uważając, że są pod względem szybkości i napędu lepsze od samochodów z silnikiem benzynowym. Moment obrotowy silnika odgrywa tutaj ważną rolę i nie da się tego zmienić. W silnikach benzynowych czterozaworowych trzeba jednak mocno przyciskać pedał gazu, by samochód nabierał odpowiedniego przyspieszenia, które w dieslach po prostu istnieje. Czytaj dalej Moment obrotowy i silnik auta

Coś dla małych kierowców wyścigowych.

Dzieci wprost uwielbiają gry internetowe. Cały czas poszukują nowych, które ich pochłoną bez reszty, dlatego też nie dziwi fakt, że w sieci jest coraz więcej kolorowych serwisów, na których łatwo można znaleźć darmowe gry, w które dzieci i młodzież bardzo chętnie grają. To, w jakie gry online najczęściej grają, zależy głównie od ich wieku i zainteresowań. Czytaj dalej Coś dla małych kierowców wyścigowych.