Marketing w internecie sposobem na kryzys

Wiele firm przechodzi trudny okres w dobie kryzysu, który zaczyna pukać także do polskich drzwi. W zależności od branży, rozwiązaniem może być próba zaistnienia na zagranicznych rynkach, aby pozyskać nowych klientów oraz kontrahentów. Można to z pewnością zrobić na kilka sposobów – między innymi jeżdżąc na międzynarodowe targi i imprezy branżowe, lub wykorzystując globalną sieć, jaką jest internet.

Czytaj dalej Marketing w internecie sposobem na kryzys

Audyt SEO – jak bardzo jest potrzebny?

Wielu właścicieli witryn internetowych zadaje sobie pytania: Czy audyt SEO jest niezbędny? Kto go wykonuje? Na czym polega?
Wbrew pozorom stronę internetową zakłada się nie tylko po to, aby przedstawić na niej ofertę oraz informacje o swojej firmie. Wizytówka w Internecie zakładana jest również w celu umożliwienia klientom odszukania interesujących ich usług i produktów. Czytaj dalej Audyt SEO – jak bardzo jest potrzebny?

Jak zbudować wizerunek firmy w internecie?

O czym powinna pamiętać firma, która zaczyna swój rozwój w internecie?

Budowanie swojego wizerunku lub budowanie wizerunku strony internetowej czy też firmy w internecie jest określane jako branding internetowy. To, czy dana marka zaistnieje w sieci, w której codziennie powstaje tysiące nowych stron internetowych zależy tylko i wyłącznie od nas. Czytaj dalej Jak zbudować wizerunek firmy w internecie?