Komu zlecić sprzątanie biura

Sprzątanie biura jest tak samo ważną czynnością jak odebranie telefonu, zatrudnienie sekretarki czy założenie konta bankowego, choćby dlatego, że dziennie przyjmujemy petentów, klientów czy kontrahentów, a także dlatego, że utrzymanie czystości zapewnia lepszy komfort pracy dla naszych pracowników. W takich wypadkach najlepiej korzystać z usług profesjonalnych firm sprzątających, które nie tylko zadbają o każdy szczegół, ale także dysponują profesjonalnym sprzętem, a więc nie tylko szmatką i mopem.

Czytaj dalej Komu zlecić sprzątanie biura

Porady dla sprzątających dom

Niewiele osób wierzy w to, że mieszkanie można wysprzątać w kilka godzin. Dokładnie i bez większych problemów. Jest to jednak możliwe, o ile będziemy przestrzegać naszych wskazówek. Sprzątanie mieszkania najlepiej zaplanować na dzień, kiedy przebywa w nim najmniejsza możliwie liczba osób.

Czytaj dalej Porady dla sprzątających dom

Firma sprzątająca pomysłem na biznes

Zawód sprzątaczki od lat traktowany jest jako zajęcie gorszej jakości, jednak jak się okazuje, jest to profesja ciesząca się obecnie jednym z  najwyższych wskaźników zatrudnienia w naszym kraju. W ostatnich latach przybywa zarówno drobnych usługodawców, jak i profesjonalnych agencji zajmujących się sprzątaniem i porządkami. Czytaj dalej Firma sprzątająca pomysłem na biznes