Studia podyplomowe – inwestycja w siebie

Myśląc o kontynuowaniu edukacji na studiach podyplomowych należy zdawać sobie sprawę, że podjęcie takiej decyzji może okazać się przełomem w naszej karierze zawodowej. Badania wyraźnie wskazują, że pogłębienie wiedzy i nabycie praktycznych umiejętności pomogło wielu osobom w uzyskaniu awansu, zwiększeniu dochodu czy zmianie modelu pracy – z etatowej na własną działalność. To oznacza, że praktyczne studia podyplomowe to świetna inwestycja w siebie samego i przyszłość!

Czytaj dalej Studia podyplomowe – inwestycja w siebie

Studiuj po studiach!

Studia niosą ze sobą kolejną wartość dodaną, którą jest specjalizacja zawodowa. Ukończenie wyspecjalizowanych kierunków pozwala na podniesienie swojej atrakcyjności na rynku pracy. Każdy pracodawca poszukuje pracowników, którzy wykazują się umiejętnościami niezbędnymi w działaniach związanych z profilem firmy. Czytaj dalej Studiuj po studiach!

Podróże edukacyjne

Wybierając się w różne odległe miejsca mamy możliwość zapoznania się z nowymi kulturami, które zachęcają szeregiem zabytków, atrakcji historycznych, o których dowiadujemy się nie tylko i wyłącznie z podręczników, ale możemy zobaczyć je na własne oczy. Badania dowiodły, że uczniowie najlepiej przyswajają wiedzę właśnie w czasie wycieczek szkolnych, kiedy to instruktor, przewodnik opowiada im historię danego miejsca, o danych zabytkach. Czytaj dalej Podróże edukacyjne