Beta alanina – przeciwdziałając pH

Zasadniczo nie chodzi o to, aby pozbyć się czynnika pH z organizmu, ale chodzi o to, aby nie dopuścić do nadmiernego jego wzrostu. Ma to ogromne znaczenie dla zdrowia, ale w sposób szczególny musimy w tym miejscu wskazać na taki aspekt jak podwyższony poziom pH w mięśniach ludzi trenujących, w mięśniach sportowców. Wysoki poziom pH to jednocześnie też większe zmęczenie i mniejsze możliwości treningowe. Tego aspektu każdy sportowiec wolałby uniknąć. W jaki sposób?

Czytaj dalej Beta alanina – przeciwdziałając pH

Czy suplementy diety szkodzą?

suplementy dietyDosyć często kupujesz leki czy też suplementy diety w aptece, co niewątpliwe wiąże się ze znacznymi kosztami? Chcesz oszczędzić dzięki rozmaitym promocjom jak również wyprzedażom? Jeżeli tak to bez wahania zajrzyj na stronę internetową www.promocje-w-aptekach.tdnet.com.pl. Otrzymasz tutaj szczegółowe informację o wszystkich promocjach w aptekach. Czytaj dalej Czy suplementy diety szkodzą?

Czy można przedawkować żelazo?

Choć większość osób boryka się raczej z niedoborami żelaza prowadzącymi do anemii i by je uzupełnić, często sięga po suplementy diety z żelazem, to jednak istnieje również grupa osób, które cierpią na choroby wywołane nadmiernym odkładaniem się żelaza w organizmie, co z kolei może prowadzić do ciężkich powikłań zdrowotnych i groźnych dla życia chorób, z nowotworami włącznie. Czytaj dalej Czy można przedawkować żelazo?

Suplementy diety co to jest?

Postanowiłam ostatnio wziąć się za siebie. Ochoczo odwiedziłam zatem sklep z odżywkami i omówiłam program ćwiczeń ze swoim ulubionym trenerem na siłowni. Zaproponował mi dość mocno absorbujący, wysiłkowy trening i zaproponował sięgnięcie po suplementy diety, bo doskonale wie, że nie odżywiam się tak, jak powinnam. Czytaj dalej Suplementy diety co to jest?

Otyłość – choroba naszych czasów!

Najczęstszym problemem osób chorujących na otyłość, czy cierpiących na nadwagę jest prowadzenie złego stylu życia. Szybkie tempo, zła dieta, brak aktywności fizycznej, jadanie o różnych porach wszystkiego, nie ważne, czy jest zdrowe, to czynniki, które prowadzą do przybierania na wadze. Z takimi problemami wielu ludzi próbuje radzić sobie na wszelki sposoby a jednym z nich jest suplementacja. Czytaj dalej Otyłość – choroba naszych czasów!