Formy aranżacji wnętrza

Współczesne wnętrza które cechuje minimalizm formy oraz treści, ostro zaznaczone kształty i krawędzie oraz duże spektrum barw to dziś popularne i coraz systematyczniej stosowane techniki dekoracji i aranżacji w mieszkaniach młodych ludzi.

Trend ten jest tak wszechstronny, że z powodzeniem może być stosowany we wszystkich pomieszczeniach, od salonu, przez kuchnię, aż do łazienek. To co rozróżnia go od innych nieco bardziej zasadniczych trendów aranżacyjnych to sposobność połączenia w nim paru różnorakich rozwiązań neo i retro designu.

Czytaj dalej Formy aranżacji wnętrza

Formy aranżacji wnętrza

Nowoczesne wnętrza które cechuje minimalizm formy oraz treści, dokładnie wyznaczone zarysy i krawędzie oraz rozpiętość kolorów to w dzisiejszych czasach popularne i coraz systematyczniej wykorzystywane techniki aranżacji i dekoracji w mieszkaniach młodych ludzi.

Trend ten jest o tyle wszechstronny, że łatwo może być stosowany w każdym pomieszczeniu, od kuchni, przez salon, aż do łazienek. To co rozróżnia go od pozostałych nieco bardziej surowych trendów aranżacyjnych to szansa połączenia w nim paru różnych rozwiązań neo i retro designu.

Czytaj dalej Formy aranżacji wnętrza