Szarości w mieszkaniu

Jaka barwa jest niekwestionowanym hitem w modnych wnętrzach? Oczywiście szarość! Modne szarości od kilku sezonów królują zarówno w pokojach dziennych, jak i kuchniach oraz łazienkach. Jeszcze do niedawna szczególnie chętnie wybieraliśmy do wnętrz stonowane, rozbielone popiele i gołębie kolory, tworząc delikatne kompozycje w skandynawskim stylu. Dzisiaj moda na subtelne aranżacje ustępuje miejsca mocniejszym uderzeniom. Poznaj nową odsłonę szarości i odmień swoje mieszkanie! Czytaj dalej Szarości w mieszkaniu

Organizacja przestrzeni domowej

Drzwi przesuwne są idealnym rozwiązaniem, umożliwiającym wykorzystanie powierzchni naszego mieszkania. Miejsce, które w standardowych rozwiązaniach potrzebne było na uchylenie się skrzydła, można wykorzystać na postawienie mebli. W ten sposób, zwłaszcza w małych mieszkaniach, zagospodarujemy wiele powierzchni. Odpowiednio organizując przestrzeń, można uniknąć zagracenia i ciągłego nieporządku. Takie rozwiązania znacznie poprawiają komfort mieszkania w małych lokalach i poprawiają samopoczucie domowników. Wbrew pozorom jest to niezwykle ważny zabieg, bowiem poczucie ścisku, natłoku i zagęszczenia bardzo negatywnie oddziałuje na ludzką psychikę.

Czytaj dalej Organizacja przestrzeni domowej

Gdzie tanio kupić meble?

Niestety ze względu na mocno ograniczone możliwości finansowe i aktualnie trwający kryzys finansowy bardzo wiele osób kupując meble do swojego domu czy też mieszkania poszukuje przede wszystkim oszczędności. Warto jednak dobrze się nad tym zastanowić, gdyż tanie meble tylko pozornie pozwalają oszczędzać, gdyż okres ich używalności jest bardzo krótki. Czytaj dalej Gdzie tanio kupić meble?