Wakacyjny wyjazd z dzieckiem

Wybieracie się na wakacje z dzieckiem!? Samo słowo wybieracie, sugeruje już jak wiele trzeba przewidzieć, jak wiele trzeba zaplanować, jak wielu osób trzeba zapytać o radę, oraz szukać i szukać wszystkich możliwych informacji o  miejscu do którego zamierzamy się udać. Posiadanie dużej wiedzy o miejscu wypoczynku nikomu nie zaszkodzi.

Czytaj dalej Wakacyjny wyjazd z dzieckiem

Przygotuj się na nadchodzące lato

Zbliżający się sezon wakacyjny dla wielu kobiet oznacza odświeżenie swojej garderoby i uzupełnienie jej o letnie ubrania i dodatki. W tych gorących miesiącach często wyjeżdżamy nad morze i spędzamy wyjątkowo dużo czasu na plaży. Oznacza to, że możemy ubierać się bardziej swobodniej oraz zaszaleć ze wzorami – na przykład kwiatowymi, których w tym sezonie ponownie będzie mnóstwo. Warto zapoznać się z trendami, które królować będą w nadchodzące wakacje oraz z elementami, które nigdy nie wychodzą z mody.

Czytaj dalej Przygotuj się na nadchodzące lato

Wakacje na wyspie-wynajem auta i zwiedzanie

Zbliżają się już wakacje i warto pomyśleć o urlopie aby nie odkładać tego na ostatnią chwilę. Chociaż z drugiej strony opcje last minute kuszą dobrymi cenami w ciekawych lokalizacjach i kurortach. Jeden z najbardziej popularnych miejsc chętnie odwiedzanych przez Polaków to wyspy. Spośród wielu możliwości jakie dają nam biura podróży przyzwyczailiśmy się do greckich – Krety, Santorini, Rodos czy Korfu, Cypru, włoskiej Sycylii, Sardynia czy francuska Korsyka. Mamy również możliwości skorzystania z doskonałych temperatur przez cały sezon na hiszpańskich Wyspach Kanaryjskich czy też portugalskiej Maderze. Czytaj dalej Wakacje na wyspie-wynajem auta i zwiedzanie

Informacje i porady o wynajmowaniu samochodu

Wynajmować auto możemy w wielu różnych sytuacjach. Po pierwsze może to wynikać z konieczności gdyż nasze auto zepsuło się a nagle potrzebujemy załatwić wiele spraw w wielu różnych miejscach w kraju bądź za granicą i potrzebujemy wynająć auto aby to wszystko pozałatwiać gdyż poruszanie się innym środkiem transportu nie ma racji bytu. Czytaj dalej Informacje i porady o wynajmowaniu samochodu

Tanie przeloty krajowe w Ryanair

Ryanair jako kolejny przewoźnik zaoferował przeloty krajowe po Polsce. Początkowo nie zaproponował zbyt korzystnych cen. Teraz znacznie obniża ceny na bilety lotnicze i przeloty krajowe możemy kupić w cenie 78 złotych. Irlandzka linia oferuje połączenia między portem lotniczym w Warszawie a Gdańskiem, a także między Warszawą a Wrocławiem. Ryanair będzie latał nowym samolotem 737. Już teraz możemy kupić bilety lotnicze na kwiecień i maj. Ryanair oferuje loty każdego dnia. Czytaj dalej Tanie przeloty krajowe w Ryanair

Czas zaplanować wyjazd na narty

Na zewnątrz jesień w pełnym rozkwicie, pejzaż z dnia na dzień się zmienia, temperatura powietrza spada i nim się zorientujemy rozpocznie się nowy sezon narciarski. Jest to więc czas, w którym wielu z nas organizuje własny zimowy odpoczynek, którym najczęściej jest wyjazd na narty.

Biura podróży już teraz proponują nam obszerny wybór zimowych emocji w bardzo wielu polskich jak i europejskich miejscowościach rekreacyjnych, zatem wybór jest wystarczająco obszerny, niemniej należy mieć na uwadze fakt, że z upływającym czasem będzie on niezwykle prędko się zmniejszał i może się okazać, że dla dla tych, którzy się ociągali braknie wypoczynkowych hoteli w najatrakcyjniejszych miejscach.

Czytaj dalej Czas zaplanować wyjazd na narty

Zamkowy szyk & glam

Ostatnio bardzo modne staje się przekształcanie zamków w hotele lub restauracje. Wśród obiektów są budowle różnego typu, ale wszystkie łączy jedna wartość: klimat dawnych wieków. Wpisane do rejestru zabytków nadążają za nowoczesnością oferując usługi na poziomie minimum trzech gwiazdek, doskonałą kuchnię, usługi SPA & Wellness oraz organizację imprez okolicznościowych i spotkań biznesowych.

Czytaj dalej Zamkowy szyk & glam

Odpoczynek w czasie ferii zimowych

Mimo, że dziś rozpoczynają się letnie wakacje i znacząca większość dzieciaków myśli o tym, jak wykorzystać zbliżające się dwa miesiące, to część z nich niewątpliwie pamięta zarówno o tym, że po wypoczynku letnim nadejdzie też czas na odpoczynek zimowy. Czytaj dalej Odpoczynek w czasie ferii zimowych

Sprawdź agencje podróży przed wyjazdem!

Okres urlopowy zaczyna się na dobre, wakacje niebawem i już widać zwiększony ruch oraz zainteresowanie w biurach turystycznych. Wiecie co działo się w minionych latach. Bankrutowały firmy turystyczne i to akurat w momentach gdy ich klienci znajdywali się na wyjazdach zagranicznych. Był problem z powrotem do ojczyzny i dopiero pieniądze z budżetu naszego kraju, ratowały ludzi z tych kłopotów. Czytaj dalej Sprawdź agencje podróży przed wyjazdem!