Stara Morawa i Wodospad Wilczki – poznaj to!

Wypoczynek nad jeziorem z widokiem na przepiękne góry – to połączenie niemalże idealne… i dostępne na Dolnym Śląsku. Stara Morawa to niewielka miejscowość położona w pobliżu Stronia Śląskiego, w centrum Kotliny Kłodzkiej. Jest niezwykle urokliwa, a jej położenie i zagospodarowanie pozwala spędzić wolny czas w sposób niezwykle różnorodny, w zależności od humoru i upodobań.

Czytaj dalej Stara Morawa i Wodospad Wilczki – poznaj to!

Odrobina dla duszy i ciała – weekend SPA.

Chcesz postawić na kompleksowe zabiegi spa w trakcie urlopu? Teraz jest to możliwe, ponieważ szereg ośrodków hotelowych u nas w kraju proponuje wypoczynek w nich połączony ze SPA. Możemy w ośrodku korzystać z bardzo wielu specjalistycznych zabiegów związanych z klasycznym oraz tym nowoczesnym SPA.

Już jakiś czas wstecz osoby mające ośrodki hotelowe wpadły na pomysł, by połączyć tradycyjne miejsce do wypoczynku z centrum spa. Dlatego też dziś możemy być świadkiem tego, że mnóstwo hoteli jak również ośrodków wypoczynkowych decyduje się na taką ofertę.

Marzy się Ci fantastyczny weekend Spa? Jeśli tak, to bez wahania powinieneś skorzystać z trakcyjnej oferty stworzonej przez hotel z tego typu kompleksowymi zabiegami. Dzięki takiej ofercie możesz skutecznie połączyć typowy wypoczynek z zabiegami spa. To doskonała szansa dla każdego, szczególnie kobiet!

Czytaj dalej Odrobina dla duszy i ciała – weekend SPA.

Zamkowy szyk & glam

Ostatnio bardzo modne staje się przekształcanie zamków w hotele lub restauracje. Wśród obiektów są budowle różnego typu, ale wszystkie łączy jedna wartość: klimat dawnych wieków. Wpisane do rejestru zabytków nadążają za nowoczesnością oferując usługi na poziomie minimum trzech gwiazdek, doskonałą kuchnię, usługi SPA & Wellness oraz organizację imprez okolicznościowych i spotkań biznesowych.

Czytaj dalej Zamkowy szyk & glam

Najlepsza do wypoczynku jest czysta pościel!

Wiele zapracowanych osób, które dużo czasu jeszcze spędzają na dojazdach nie ma czasu na zajmowanie się dokładne domem. W takim wypadku często poszukiwane są gospodynie domowe, albo dochodzące sprzątaczki. Pomagają one kilka razy w tygodniu na ogarnięcie mieszkania czy domu i zrobienie porządku. Do ich obowiązków należy też pranie, prasowanie, mycie okien a nawet przygotowywanie posiłków. Dochodzące sprzątaczki mogą, co kilka dni zrobić generalny porządek, który pozwoli na utrzymanie względnej czystości przez pozostałe dni. Czytaj dalej Najlepsza do wypoczynku jest czysta pościel!

Stolica żeglarstwa miejscem do odpoczynku

Bardzo renomowanym miejscem przeznaczonym do odpoczynku dla Ciebie i całej twojej rodziny są Mikołajki. Miejscowość położona jest w sercu Mazur. Jest to miejsce, które posiada ogromne jeziora, które zajmują powierzchnię aż 256,4 km2. Miejsce to cieszy się ogromną popularnością ze względu właśnie na liczne lasy i jeziora, walory przyrodnicze, krajobrazowe oraz wiele możliwości wypoczynkowych.

 

Czytaj dalej Stolica żeglarstwa miejscem do odpoczynku

Kajaki polietylenowe są bezpieczne

Kajaki polietylenowe a możliwości kupna i użytkowania takiego oraz innego sprzętu. Większość sprzętu pływającego, który jest udostępniony nad polskimi akwenami pamięta jeszcze czasy głębokiego komunizmu. Na szczęście powoli wychodzimy z tego marazmu i ludzie sami zaczynają gromadzić sprzęt pomocny w aktywności i wypoczynku. Czytaj dalej Kajaki polietylenowe są bezpieczne