Verticale – zastosowanie i możliwości

Verticale, czyli rolety wertykalne lub żaluzje pionowe, cieszą się ogromną popularnością w biurach, wnętrzach komercyjnych i publicznych. Natomiast indywidualni odbiorcy obawiają się nieco „urzędniczego” charakteru przesłon, które do niedawna dostępne były wyłącznie  wersji PCV lub aluminium. Obecnie producenci oferują znacznie bogatszy wybór i z łatwością znajdziemy verticale z dekoracyjnymi pasami tekstylnymi. Różnorodność wzorów i kolorów pozwala nam dopasować żaluzje pionowe do aranżacji całego wnętrza, a jednocześnie stwarza okazję do niebanalnego upiększenia wnęki okiennej.

Czytaj dalej Verticale – zastosowanie i możliwości

Jak wybrać żaluzje okienne?

Rozważasz zakup żaluzji okiennych, jednak zupełnie nie masz pojęcia, który z rodzajów zastosować i jakimi pobudkami kierować się podczas wyboru? Czy żaluzje spełnią Twoje oczekiwania? Na pewno będziesz wybierał pomiędzy tymi wykonanymi z drewna, PCV oraz aluminium. Które wybrać? To już pytanie, które musisz sobie sam zadać, bowiem nie każde żaluzje spełnią Twoje oczekiwania.

Czytaj dalej Jak wybrać żaluzje okienne?

Okna i rolety Poznań

Człowiek w ciągu dnia, gdy na zewnątrz jest w dalszym ciągu jasno, musi robić różnego rodzaju dzienne zobowiązania. Zazwyczaj są to lekkie i proste działania, które chociaż zaprzątają całkiem dużą dawka czasu. Nieraz przy realizowaniu tych akty kłopoczą rozmaite czynniki, jakie nie są zależne od człowieka. Wydaje się to kuriozalne, ale nawet zwykłe promienie słoneczne mogą sprawiać trudności. Świecą prosto w oczy, a to ogranicza pracę. Aby się pozbyć kłopotu, trzeba ulokować w rolety materiałowe Poznań. Czytaj dalej Okna i rolety Poznań