Agencja Nieruchomości GRODZKIE – Przemyśl

Nieruchomości Grodzkie to firma powstała w 2004 roku. Świetnie prosperująca agencja nieruchomości w Przemyślu reprezentowana jest przez licencjonowanego pośrednika nieruchomości, który z troską pochyla się nad każdym klientem, tak aby jak najszybciej i jak najlepiej sfinalizować jego transakcję. Firma posiada obowiązkowe ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, chroniąc klientów przez ewentualnymi niepowodzeniami.

Głównym polem działalności firmy jest sprzedaż działek, domów, lokali, a także wynajmowanie mieszkań i przestrzeni biurowych. Rola pośrednika w takich umowach jest nie do przecenienia. Dzięki nam sprzedający nie muszą osobiście kontaktować się z każdą zainteresowaną osobą, co stanowi ogromną oszczędność czasu. Na etapie negocjacji i konstruowania umowy również wyręczamy naszych klientów dzięki czemu mogą oni sprzedawać nieruchomości prawie nie podejmując żadnych akcji. Podobnie dzieje się w przypadku pośredniczenia w najmie. Odbieramy od naszych klientów wszelkie wskazówki dotyczące preferencji najemców i staramy się znaleźć odpowiednie osoby czy firmy do najmowania danego lokalu.

Nasze usługi są ogromnym ułatwieniem również dla osób poszukujących domów czy lokali. W naszej bazie znajdują się dziesiątki ofert, które można łatwo wyszukiwać samemu dzięki wyszukiwarce, lub po prostu zwrócić się do agenta artykułując swoje potrzeby lokalowe. Dzięki naszej pomocy zbędne staje się odwiedzanie wielu mieszkań w złym stanie lub nieodpowiadających potrzebom danego klienta. Z nami kwestię znalezienia odpowiedniego lokum można załatwić w przeciągu kilku dni, a kwestią formalności zajmiemy się sami.

Zapraszamy na naszą stronę www:

http://www.nieruchomosci-podkarpacie.com.pl/