Allianz we Wrocławiu

Strona firmowa składa się z opisów poszczególnych produktów Allianz. Dzięki kalkulatorowi poznasz składki na ubezpieczenie OC, AC oraz na ubezpieczenie mieszkania i ruchomości domowych w Allianz Wrocław. Ubezpieczenia Allianz Wrocław przydają się coraz częściej. Klienci doceniają zalety sprawdzonej polisy ubezpieczeniowej. Firmy obniżają koszty prowadzenia biznesu, a osoby prywatne nie uszczuplają swojego portfela w momencie szkody.

Podstrona życie i zdrowie zawiera zestawienie ubezpieczeń na życie i ubezpieczeń zdrowotnych. Mając kredyt lub inne zobowiązania finansowe, warto pomyśleć o zabezpieczeniu przyszłości rodziny. Ubezpieczenia na życie tradycyjne i z funduszem kapitałowym. Polisa zdrowotna pozwala na darmowe korzystanie z prywatnej opieki medycznej w całej Polsce.

Polisa ubezpieczenia podróżniczego Allianz Wrocław pozwala na wyjazdy na beztroskie i bezpieczne wczasy lub wyjazd służbowy za granicę. Ubezpieczenie obejmuje koszty leczenie, NNW oraz Assistance za granicą, a także OC. Dzięki tej stronie dowiesz się, że już nie musisz się bać wyjazdów za granicę i tego, że coś może Ci się stać i będziesz musiał pokryć koszty leczenia. Możesz wybrać sobie sumę ubezpieczeń, a dzięki temu decydujesz o wysokości składki.

Zakładka kontakt pozwala na łatwy i szybki kontakt z agentem ubezpieczeniowym Allianz Wrocław. Formularz kontaktowy także ułatwia kontakt z agentem Allianz. Kolejna zakładka zawiera telefon kontaktowy oraz maila do agenta Allianz. Podane są także numery telefonu na likwidację szkód i Assistance. Mapa zamieszczona na witrynie umożliwia łatwy dojazd do agencji Allianz na ulicy Dmowskiego 3/10.

W portalu Allianz Wrocław opisane są ubezpieczenia biznesu. Allianz zabezpiecza budynki lub biura, w których prowadzona jest działalność gospodarcza, a także dzięki polisie na ubezpieczenie ruchomości w firmie chronione jest wyposażenie firmy. Pakiety dla firm są dobrym rozwiązaniem na ubezpieczenie hoteli czy pensjonatów. Opisana jest także odpowiedzialność OC, która zabezpiecza firmę przed kosztami z tytułu prowadzenia działalności gospodarczej.