Arkada Konami Zbiór

Japonia Import: Trzy słowa: Szlak & Pole. Trafny – klepnięcie – klepnięcie stóp pixelated, nakłada oponę – – żwir ” ryk” tłumu, gardłowego pilnika, z że zautomatyzowany ladyvoice (” czas: jedenastu shecondsh sheroshero punktu”)… jest coś całkiem magiczne w tym rzadko – blurping podstawy arkady wybrzeża rereleased i becząc od ekranu DS.

I widzenie tego – i Drogi Shaolin i Bliźniaczej Pszczoły i Charlie Cyrku – jest szczęśliwy znak, że Konami zarzucił któregokolwiek exec marketingu to był, kto dany klapsa jego dłonie zawzięty na stół na każdym spotkaniu i szczeknięty, „TYLKO WYEMITUJ PONOWNIE FROGGER dalej!” w przerażonych programistach przez jego wrzącą czerwoną twarz. To nie jest powiedzieć, że to jest szczególnie napełniająca deska do serów dojrzałego cheddars – tylko dostajesz 15 gier, z jakimiś szczerze przewracającymi opuszczeniami.2 Ale, pomimo NES i tytułów MSX that oni prawdopodobnie ratują, ponieważ Wirtualna Konsola Wii, to jest nie zły przegląd niezdarnych maszyn z starym falujący K Konami logiem znalazłbyś w 80 s chipshops.

I to jest dostałe Maniac przycisk na ekranie sensorowym. Jaka to robi witka do screenful opcji to, które udowadnia zespół za Zbiorem Arkady naprawdę kocha jego styl retro. Zapis, uratuj i Wi – Fi – przeniosą powtórki? Wzniosły. Zmień cechy gameplay przez właściwie przerzucanie witek circuitboard z rylcem? Śmieszny. Stosunki ekranu mogą zostać zmienione. Wysokie wyniki są uratowane. Przyciski mogą – alleluja! – bądź remapped i nawet zabierz się do zmieniania temp autofire. Runthroughs gry może zostać załadowany i jest oglądnięty, przedstawienie dokładnie, który zapina się, by nacisnąć kiedy. Wóz praktycznie zwilżył z nostalgiczną miłością i troszczył się od zespołu Konami.

Prawdopodobnie będziesz wiedział już, jeżeli pełny lista zakurzonych klejnotów – który zawiera ponadczasowy kosmiczny -‚ em – w górze Wspina się; cutsie – narób zamieszania strzelec Pooyan; mazey wije się – spychacz Tutankham i kilka innych mniej pamiętnych tytułów – wystarcza, by zrobić twój portfel przerzuca otwarty pod czystą siłą nostalgii. Ale – & funt;15 dla jakościowego kawału z jak – rzeczy – używane– być (eBay w wersji Stanów Zjednoczonych, ponieważ to będzie pracowało nad Zjednoczonym Królestwem DS)?

Pojedynczy – przewieź kooperację, która udaje się najlepsze dla wielu graczy doświadczenia do jednego z DS? Nie możemy nie pomóc ale polecić tego do wszystkiego. Plus: widzenie tych gier na nowo na płonącym jasnym ekranie Lite DS jest jak oglądanie twojego pierwszego kiedykolwiek zachód słońca. Sniffle.