Awaria kontenerów sanitarnych

Wiadomo, że kontenery sanitarne stanowią podstawę każdej budowy gdzie załatwienie swoich fizjologicznych potrzeb jest niemożliwe. Firmy w takiej sytuacji nie mają wyjścia i muszą albo kupić, albo wynająć na okres budowy kontenery sanitarne dla pracowników.

Jednak ostatni incydent sprawił, że pewna firma budowlana postanowiła reklamować wynajęte kontenery sanitarne, ponieważ uległy one poważnej awarii. Jednak firma mimo reklamacji nie chciała jej uwzględnić, tłumacząc się tym, że awaria powstała z winy firmy budowlanej. Firma budowlana prawdopodobnie będzie dochodzić swoich praw przed sądem, ponieważ firma wynajmująca kontenery sanitarne jest nieugięta. Awaria polegała na tym, że w środku kontenerów był kompletny brak wentylacji, co sprawiło, że użytkowanie takich kontenerów stało się zupełnie niemożliwe. Firma wynajmująca stwierdziła, że to pracownicy firmy budowlanej uszkodzili moduł wentylacji, jednak jak pracownicy mogli go uszkodzić? Na chłopski rozum kontenery sanitarne, to nie jest bardzo skomplikowana konstrukcja, która da się w jakikolwiek sposób uszkodzić. Na dobrą sprawę nawet nie da się zapchać sedesu ponieważ w momencie nazbierania się zawartości, przyjeżdża firma, która bardzo szybko opróżnia zawartość kontenera sanitarnego oraz pozostałych segmentów. Duże prawdopodobieństwo, że moduł wentylacji w kontenerze mógł zostać uszkodzony przez firmę, która zajmuję się czyszczeniem kontenerów sanitarnych. Tak naprawdę sprawa jest nie do wyjaśnienia, bo ani firma budowlana, ani firma opróżniająca kontenery nie przyzna się do tego ponieważ na 100% nie byli oni świadomi tego, że moduł mógł zostać uszkodzony przez nich.

Sprawa raczej na pewno trafi do sądu, tylko pytanie jak zostanie przedstawiony wyrok ponieważ sprawa jest raczej nie do wyjaśnienia.