Bramy

Firma Grupa Solo jako działalność jednoosobowa założona została w 1998 roku. Z tego faktu przede wszystkim wywodzi się nazwa „Solo”. Dzisiaj jest to zespół kilkudziesięciu osób, ludzi młodych – doskonale wykształconych, ambitnych, z niesłychanym zapałem do pracy, jak również osób z dużym doświadczeniem zawodowym posiadających wieloletnią praktykę w branży budowlanej w kraju i zagranicą. Stale dbamy o rozwój naszych pracowników, bezustannie podnosząc ich kwalifikacje. Aktywnie uczestniczymy w różnego rodzaju kursach i szkoleniach, bardzo często organizujemy spotkania mające na celu uświadamianie pracowników w kwestii polityki jakościowej firmy.

Obecnie posiadamy cztery własne biura. Trzy znajdują się na terenie woj. Podkarpackiego zlokalizowane w Stalowej Woli i Rzeszowie, czwarte zlokalizowane jest w Krakowie w woj. małopolskim. Sprzedaż prowadzimy także przy współpracy z około dwustu punktami zlokalizowanymi na terenie województw: świętokrzyskiego, lubelskiego, podkarpackiego i małopolskiego.

Grupa Solo w chwili obecnej pełnimy funkcje regionalnego dystrybutora renomowanych producentów, między innymi: Wiśniowski – bramy, ogrodzenia , automatyka, Dre – drzwi wewnętrzne, K&P – drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, Agmar – drewniane drzwi zewnętrzne i wewnętrzne, Stalprodukt – drzwi stalowe, Okno Dom – okna, Came – automatyka, bramy. Kraków jest kolejnym miejscem gdzie otworzyliśmy naszę biuro.

Posiadamy również w sprzedaży produkty wielu innych sprawdzonych firm. Naszym klientom oferujemy: fachowe doradztwo, specjalistyczny transport, usługi montażowe na najwyższym poziomie a wszystko to za bardzo konkurencyjną cenę i przy krótkim terminie oczekiwania. Wiele produktów posiadamy na stanie magazynowym co daje możliwość realizacji zamówienia nawet w 24 godziny. W trakcie prawie dziesięcioletniej działalności zrealizowaliśmy tysiące zamówień dla klientów indywidualnych jak również dla znanych przedsiębiorstw.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.grupasolo.pl