Diamenty oferta dla Ciebie

Mart Diamonds uruchomił wreszcie polską wersję swojego serwisu internetowego oferującego największy wybór diamentów w Europie. Oprócz kamieni na stronach znajdziemy także przydatne informacje , dowiemy się o różnicach pomiędzy brylantem i diamentem oraz poznamy zasady oceny kamieni szlifowanych oraz surowych. Specjalnie dla dociekliwych lub osób które mają coś więcej do powiedzenia uruchomione pierwsze w Polsce forum o diamentach. Prawdziwa perełka w postaci kalkulatora do obliczania masy diamentów w różnych szlifach czeka na wszystkich odwiedzających.

Ale największym atutem witryny martdiamonds.pl jest niewątpliwie ogromna oferta ! Diamenty, Brylanty , Diamenty inwestycyjne oraz kamienie surowe przedstawione w przystępnej i czytelnej postaci. Prawie 10000 kamieni prezentowanych wraz z cenami, nr certyfikatów, wszystkimi danymi dotyczącymi barwy, czystości oraz proporcji i wykończenia robią wrażenie. Największą zaletą są jednak ceny ! które są niższe od światowego cennika hurtowego diamentów RAPAPORT ! Każdy inwestor kojarzy ten cennik – bo tylko zakup na granicy publikowanych tam cen jest opłacalny. Mart Diamonds omijając pośredników , współpracując bezpośrednio z największymi giełdami diamentowymi i oferując poprzez nie swoje kamienie jest w stanie spełnić ten wymóg. Jako nieliczna firma z branży zajmuje się także profesjonalnym obrotem diamentami inwestycyjnymi. Pisząc „obrotem” mam namyśli sprzedaż i pośrednictwo w zbyciu kamieni klienta – co jest jedyną taką ofertą w Polsce. Jeśli poszukujemy brylantu do pierścionka także warto odwiedzić ten serwis. Z naszych wyliczeń wynika że kamienie prazentowane w naszym sklepie są trzykrotnie tańsze niż w standardowym salonie jubilerskim.  Dodać należy iż sklep oferuje możliwość zapłaty poprzez przelew, płatności elektroniczne oraz obsługuje karty kredytowe , płatnicze i PayPal !

Czas realizacji zamówień nie przekracza 5 dni od wpłaty a poziom obsługi jest naprawdę na najwyższym poziomie. Jeśli mimo wszystko nie znajdziemy interesującego kamienia , lub wolelibyśmy otrzymać ofertę przygotowaną specjalnie dla nas wystarczy tylko skontaktować się z obsługą sklepu , a oni przygotują ofertę na diamenty skrojoną idealnie do naszych wymogów. Polecam ten sklep wszystkim osobom szukających ogromnego wyboru, dobrych cen i fachowej obsługi !