Drims

Są to na ogół drzwi fornirowane, które mają możliwość mieć różnorodne ozdoby, stworzone z szybą lub bez. Sprzedaż drzwi Drims na potrzeby konsumentów dopiero zaczynających życie w swoich stylowych mieszkaniach przysparza spółce rozgłosu.

Fachowość stosowanych rodzajów drewna pozwala cieszyć się idealną kondycją drzwi, które przyozdobione lub okryte lakierem będą koloryzować dom oraz uciszać słyszalne z okolicy hałasy.

Zamontowanie drzwi dla ludzi samodzielnie konstruujących dom nie jest rzeczą bardzo skomplikowaną, na przykład, choć gdy do budowy została wynajęta ekipa, mogą powstać problemy w odpowiednim umocowaniu drzwi. Tak samo wydarza się, gdy klient kupuje drzwi zewnętrzne.

Wiele zainteresowanych przy planowaniu kupna pyta także o montaż drzwi – czy jest on możliwy jako specjalna usługa lub wkalkulowany w cenę towaru.

Drzwi wewnętrzne współgrają z oknami również zrobionymi z drzewa i wieloma modułami w pomieszczeniu z takiego samego tworzywa. Przy drzwiach wewnętrznych dobrym planem są utrzymane w tej samej tonacji meble, drzwi zewnętrzne z kolei można wkomponować w drewnianą werandę lub ganek. Specjalnym elementem dekoracyjnym będą drewniane schody.