Działki Tychy

Pieniądze trzymane w banku, nie przynoszą dużych korzyści. Firmy zagraniczne, które wchodzą na nasz rynek, wykupuję tereny pod inwestycje. A więc miasta ustalają coraz większe ceny również. Niewiele jest na rynku dużych projektów, dostosowanych do potrzeb potencjalnego klienta. Może to być powodem sporego wzrostu stawek czynszowych mieszkań w samym centrum Tychów i to w bardzo krótkim czasie. działki Tychy Stopa kapitalizacji nieruchomości biurowych może spaść z do kilku procent, jednak sektor biurowy jest obecnie najbardziej pożądanym sektorem na rynku.

Dochodzi obecnie do coraz większych transakcji między developerami, w której udział biorą w dużej mierze banki. Mają one możliwość, dzięki działalności inwestycyjnej, na rozwój swojej oferty produktowej.

Obecnie zauważa się wzmożony popyt jest na wynajem mieszkań oraz powierzchni biurowych na użytek agencji rządowych czy innych poważnych instytucji. Inwestorzy lokują swoje pieniądze w projekty w miastach, w których widzą potencjał, na przykład w Tychach, gdzie widzą możliwości zwrotu inwestycji.