Elektronika embedded i PC

Maszyny elektroniczne oparte na ARM są w stanie bardzo ułatwić pracę. Potrafią służyć jako dobre narzędzia, posiadać mnóstwo możliwości albo wypełniać tylko jedną określoną funkcję. Co jest ważne to to, żeby elektronika embedded było nie tylko dobrze przemyślane ale tym samym firmware był wysokiej jakości. Intelligent Solutions zajmują się wdrażaniem oraz integracją urządzeń embedded z oprogramowaniem na Windows.

Pomimo wciąż rosnącego popytu na aplikacje www, na aplikacje które są uruchamiane po prostu w systemie operacyjnym Linux wciąż jest zapotrzebowanie. Aplikacje dedykowane na PC pisane w językach niższego poziomu są z natury rzeczy bardziej wydajne niż ich webowe odpowiedniki. Ponadto czasem programy Windows to jedyne dostępne rozwiązanie, np w integracji z układami elektronicznymi.

Aby wdrażać strony internetowe należy posiadać specjalistyczną wiedzę z zakresu nie tylko języków programowania, lecz jednocześnie użyteczności. W ostatnim czasie dokonał się duży postęp w dziedzinie projektowania oraz układów stron asp.net. Warszawa jest liderem w tej dziedzinie. Nie znajdziesz już w sieci oczobolących obrazków, krzykliwego deseniu czy zmieniających się obrazków. Obecnie coraz więcej stron www jest przejrzystych. Intelligent Solutions tworzą strony internetowe w technologii asp.net, wspierając się za pomocą dedykowanego frameworka stworzonego do stawiania rozbudowanych portali internetowych.