Etui do telefonu, czy jest aż takie ważne?

Na rynku wtórnym można znaleźć niezliczoną liczbę telefonów komórkowych, niestety większość z nich jest sprzedawana poniżej ich ceny rynkowej a jedynym powodem, dla którego tak się dzieje jest fakt, że są one zniszczone. Jak się przed tym zabezpieczyć? Wystarczy kupić pokrowiec do telefonu!

Pokrowce do telefonów zyskują coraz większą popularność i dlatego są coraz ciekawsze w swoim wyglądzie i coraz bardziej funkcjonalne. Cena nawet bardzo wyszukanego etui do telefonu jest nieproporcjonalnie w porównaniu kwoty, którą zaoszczędzimy sprzedając telefon za cenę rynkową.

Do wyboru mamy szereg etui do telefonów, najpopularniejsze z nich to:

  • etui flip-cover
  • etui crystal case
  • etui silikonowe
  • etui z portfelem

Wszystkie tego typu pokrowce najwyższej jakości dostępne są na przykład w sklepie internetowym z akcesoriami gsm smart4phone.

Kolejną niewątpliwą zaletą noszenia telefonu w pokrowcu jest zmiana jego wyglądu. Najpopularniejsze telefony takie jak Samsung Galaxy S3, S4, S5, S6 czy iPhone, były sprzedane w Polsce w setkach tysięcy egzemplarzy, dlatego bardzo często spotyka się ludzi posiadających to samo urządzenie. Etui na telefon jest świetną opcją, żeby wyróżnić się z tłumu i podkreślić swoją osobowość.

Dodatkowo telefon warto jest zabezpieczyć folią ochronną na ekran, która pozwoli cieszyć się nieskazitelnym obrazem dłużej. Dostępne są również ciekawsze rozwiązania zabezpieczenia ekranu, jednym z nich są szkła hartowane do telefonu. Są one dużo trwalsze od folii na ekran, odporne na zarysowania i nie zostają pod nimi bąbelki.