Instytut medycyny estetycznej

Piękno zawsze stanowiło wartość samą w sobie – choć kanony piękna zmieniały się na przestrzeni lat, w każdej epoce ludzie przywiązywali niezwykle duża wagę do wyglądu. Najnowsze badania naukowe dowiodły, że osoby uznawane za atrakcyjne, postrzegane są też jako bardziej kompetentne, miłe oraz przyjazne. Atrakcyjny wygląd służy zatem nie tylko podbudowaniu poczucia własnej wartości, ale może też w wymierny sposób ułatwić codzienne życie, a nawet dopomóc w karierze zawodowej.

Co jednak mamy zrobić, jeśli natura nie obdarzyła nas spektakularną urodą? Znane przysłowie głosi, że nie ma kobiet brzydkich – są tylko zaniedbane. Każda pani, a także każdy pan, bowiem mężczyźni coraz częściej inwestują w swój image, może stać się piękna na swój indywidualny i wyjątkowy sposób. Oczywiście, osiągnięcie tego stanu nie jest możliwe w zaciszu domowej łazienki. Znacznie lepszym pomysłem jest oddanie własnej urody w ręce profesjonalistów, tych zaś znajdziemy pod adresem: http://www.medestetis.pl/

Instytut MedEstetis

Instytut MedEstetis jest renomowaną kliniką medycyny estetycznej, koncentrującą się na celebrowaniu i uwidacznianiu naturalnego piękna swoich Klientów, a także na szeroko pojętej profilaktyce zdrowotnej.

Klinika, istniejąc na rynku od ponad ośmiu lat, może poszczycić się doskonałą opinią oraz szeroką rzeszą zadowolonych klientów. Tym, co wyróżnia MedEstetis na rynku, jest przede wszystkim holistyczne podejście do kwestii piękna, które postrzegamy nie jako dążenie do jednego, sztucznie wykreowanego ideału, lecz jako coś indywidualnego i doskonałego właśnie dlatego, ze za każdym razem jest oryginalne i wyjątkowe. MedEstetis to nie tylko klinika, w której poprawiamy urodę – to wyjątkowe miejsce, będące kuźnią pewności siebie i zadowolenia z życia, miejsce, które nasi Klienci polecają swoim przyjaciołom i bliskim.

Kadra

Założycielka oraz dyrektorem medycznym kliniki MedEstetis jest pani dr n. med. Joanny Kuschill-Dziurda. Pani doktor w 2013 roku, w plebiscycie czytelników Gazety Krakowskiej, uzyskała tytuł Lekarza Roku. Mimo, iż nie jest to tytuł naukowy, jest dla Pani Doktor szczególnie cenny, ponieważ stanowi on wybór pacjentów i jest wyrazem ich wdzięczności oraz zaufania, jakim darzą swojego lekarza. Jednakże Instytut to nie tylko osoba założycielki; to również zgrany zespół fachowców z różnych dziedzin, których połączyła wspólna pasja i filozofia życiowa. Wśród specjalistów, pracujących w Instytucie, znajdziemy więc zarówno lekarzy medycyny estetycznej, jak i kosmetologów, dietetyków czy fizjoterapeutów. Mając na uwadze fakt, że piękno, zdrowie oraz ogólna kondycja psychofizyczna stanowią pewną nierozerwalną całość, pracownicy MedEstetis potrafią zaopiekować się Klientem w sposób holistyczny, dbając nie tylko o wyszczególnione aspekty jego urody, ale o całokształt tego, co nazywamy pięknem.

Lokalizacja

Instytut zlokalizowany jest w magicznym mieście Krakowie, przy ulicy Odrowąża 18/1. Od początku swojego istnienia, to jest od 2007 roku, klinika wykonała ponad 14 tys. rozmaitych procedur medycznych. Na początku 2016 roku planowane jest otwarcie filii w Warszawie, przy ul. Włodarzewskiej 81. Nowa filia Instytutu mieścić będzie 5 wysoko wyspecjalizowanych gabinetów diagnostyczno – zabiegowych, wyposażonych w najwyższej jakości sprzęt,obsługiwany przez wyselekcjonowanych specjalistów.