Jak odmłodzić wygląd skóry?

Uciążliwa jest Ci nadmierna potliwość? A może zastanawiasz się nad zabiegiem laserowym? Chcesz się pozbyć cellulitu? Są to problemy z dziedziny medycyny estetycznej i dermatologii. Medycyna estetyczna jest to dziedzina, do której zalicza się wiele zabiegów upiększających. Do zabiegów z dziedziny medycyny estetycznej zaliczają się m.in.:

  • Fotoodmładzanie – sucha i szorstka skóra? Pojawiają się zmarszczki? To nic innego jak objawy starzenia się skóry. Fotoodmładzanie w sposób szybki i prosty przyczyni się do poprawy wyglądu naszej skóry.
  • Mezoterapia – poprawa wyglądu i odmłodzenie skóry. Stosuje się ją w celu  wyleczenia cellulitu (pozbycie się tzw. ‚skórki pomarańczy’), łysienia i rozstępów. Mezoterapia jest metodą niechirurgiczną i naturalną. Powoduje iż wynik zabiegu utrzymuje się przez długi czas. Skóra uzyskuje lepszy wygląd, następuje poprawa kondycji włosów i likwiduje zmarszczki.
  • Botox (botoks) – wykorzystuje się go w celu likwidacji zmarszczek. Botox (botoks) powoduje usunięcie zmarszczek głównie z okolic oczu, między brwiami – w miejscu gdzie zostaje wstrzyknięty (w bardzo niewielkich ilościach, gdyż jest to jedna z najsilniejszych znanych toksyn naturalnych). Botox powoduje odmłodzenie wyrazu twarzy.

Dla każdego z nas bardzo ważny jest wygląd. Chcemy wyglądać schludnie, naturalnie i dobrze czuć się nawet w stroju kąpielowym. Pielęgnowanie urody stało się bardzo ważne. Obecnie istnieją zabiegi, które umożliwiają poprawę naszego wyglądu, co przyczynia się do polepszenia naszego samopoczucia.