Jak ubrać się w lato?

Lato to szczególna pora roku. Jest ciepło i przyjemnie dlatego dużo częściej wychodzimy z domu. Podczas wakacji czy urlopu korzystamy w wolnego czasu, chodzimy na spacery, jeździmy nad wodę. W letnich miesiącach warto zmienić swoją garderobę.

Na dno szafy odkładamy jeansy, swetry i zabudowane buty. Gdy jest ciepło możemy sobie pozwolić na większe szaleństwo kolorystyczne. Dozwolone są zarówno pastele jak i żywe, jaskrawe kolory. Latem bardzo dobrze sprawdza się też biel. Można więc nosić białe długie spódnice, sukienki czy lniane białe spodnie. Gdy temperatury są bardzo wysokie należy zrezygnować ze spodni i jak najczęściej nosić zwiewne spódniczki i sukienki.

Opalone ciało warto prezentować, nosimy więc topy na ramiączkach czy bluzki z częściowo odkrytymi plecami. Latem warto także pokazywać stopy. Muszą one oczywiście być zadbane a paznokcie malujemy na wyraziste kolory: róż, czerwień, granat. Nosimy więc sandałki na paseczki, klapki, ewentualnie baleriny. Warto także pomyśleć o dodatkach. Lato to nie jest czas do noszenia niezniszczalnej czarnej torby.

Dużo lepiej wybrać kolorową letnią torbę bawełniana albo małą listonoszkę w żywym kolorze. Biżuteria, która najlepiej sprawdza się na co dzień to biżuteria sztuczna. Wybierajmy więc kolorowe kolczyki, naszyjniki, bransoletki. Ubrania dla kobiet w tym okresie są zdecydowanie bardziej wygodne, dlatego aż miło się w nie przebrać po ciężkiej i długiej zimie. Wybór jest duży, więcej jest tu.