Kalendarze planszowe w historii człowieka

Kalendarze od zamierzchłych czasów spełniały swoją ważną rolę w dziejach człowieka. Już w Chinach za dynastii Ming kalendarze węzełkowe były w powszechnym użyciu, a Inkowie posiadali kalendarze wyprzedzające nasze stulecie. Dzisiaj w każdej firmie musi być kalendarz planszowy, a w każdym biurze kalendarz trójdzielny znajduje się na eksponowanym miejscu.
Każdy szef firmy musi posiadać terminarz, a nawet kilka. Marketingowiec musi mieć kalendarze pod ręką – to jedno z jego narzędzi pracy. W niemieckich firmach normalną tradycją są kalendarze czterodzielne, z planszami dwa miesiące do przodu i dwa do tyłu. Bardzo ważne jest oznakowanie wszystkich tygodni w roku – bez tego leży sprzedaż, zakupy i produkcja.

Nasza tyska firma proponuje:
• Kalendarze jednoplanszowe
• Kalendarze trzynasto planszowe
• Kalendarze jednodzielne, trójdzielne, czterodzielne
• Kalendarze biurkowe
• Kalendarze książkowe – terminarze
• Kalendarze listkowe, karty biznesowe

Specjalnością są firmowe, indywidualne kalendarze planszowe, drukowane w dużych nakładach (1000 i 2000 sztuk), natomiast kalendarze trójdzielne produkujemy już od niedużych ilości, bo od 100 sztuk.  Głowki mają kolorowe, kalendaria w dwóch standardowych kolorach, a plecki zależnie od wymagań klienta, mogą mieć jeden, dwa lub pełny kolor zadruku. Taki kalendarz jest pakowany do kartonowej ozdobnej koperty, a zbiorczo do kartonu po 25 sztuk.

W tym roku także proponujemy kalendarze trójdzielne LUX panoramiczne oraz niesamowicie wielki wybór kalendarzy wieloplanszowych, z których Państwu polecamy „Kalendarz biznesmena” – największy z wieloplanszowych, oraz kalendarz trójdzielny „Stare samochody” (z efektem wypukłości) ,  mający także zegar. Wszystkie kalendarze są produkowane z białą spiralą i pakowane zbiorczo po 10 sztuk.